Osobna vaha

mircok

Tam sa da nejako zeby si si aj pridala viacero osob? Ze napriklad aj brat alebo kto by sa mohol u nas vazit? Aby telefon aj to ukladal?

stanchelka

Áno, do každého smartfónu sa dá, nie je to nejako obmedzené nejakým tým operačným systémom, to sa nemusíš báť. Aspoň teda my sme nemali problém s prepojením a je to praktické, že vlastne si nemusíš nikde zapisovať údaje, ale máš to v appke uložené.

henkalic

a to dost, som si myslela, ze klasicke vahy su len tak do 15O kilo. a na tom telefone si vies co vsetko pozriet?

anezkagub

Ja čo mám doma takú inteligentnú Sencor, tá je do 180kg, takže úplne v pohodke to znesie a dá sa spojiť s telefónom, to je vlastne aj dôvod prečo sme si ju zakúpili.

hradelinka

a nie je to uvedene na kazdej? teda ak si tak spominam, my sme na kazdej jednej mali uvedenu maximalnu nosnost. vies co, kedysi som bola schopna sa vazit aj viac krat za jeden den . no teraz sa zvyknem vazit v pondelok a piatok rano

mantika

ma_rika ty mas taku vahu, ked pises o tom?? lebo mna by tiez presne cislo zaujimalo po pravde.
ako casto sa vazite?

Ma_rika

to je jasne. predsa len maju nejaku nosnost. ak by sa prekrocila, tak bud by nenavazila alebo by sa mohla asi aj pokazit

citruska

tak mali by to ukazovat aj BMI, aj pomer svalov, tukov a tieto veci a ty si to vies pri pravidelnom vazeni v podstate porovnat, ze ako na tom si, ci napredujes ;)