Osobna vaha

anezkagub

Ako často sa vážite? My nemáme už roky doma váhu a teda chcem schudnúť, tak by sme si mali nejakú domov zaobstarať a neviem podľa čoho kúpiť.

svurcka

nooo tak to je jasne, kolko krat by vsak clovek chcel hento tamto a potom ma doma aj tak tolko veci a pritom vsetky ani nejak moc nevyuziva

mantika

podobne, tiez si to robim a citim sa potom aj tak lahsie, ked si urobim poriadok, je to pre mna aj relax ten proces k tomu a spotrebice tiez sa snazim proste vyberat tak aby plnili ucel a nezaberali vela miesta :)

strajcha

Takuto inventuru zvyknem robievat aj ja a potom sa odrazu cudujem, kolko veci mame doma uz tak povediac nefunkcnych, nepotrebnych a kolko volneho miesta odrazu mam :)

elizza

A preco si neurobis najskor nejake poriadky? Ja zvyknem tak raz za cas, ze proste si povyberam veci a ak nieco uz dlhsie som nepouzivala, nemala vybrate, tak to ide z domu a dovidenia. Nema zmysel obkrstat veci, ked sa nepouzivaju.

Slanienka

podla mna si clovek zvykne na vsetko, ked chce. ja mam vsak uz problem s uloznym priestorom, jednoducho uz nemam kde davat veci, tak radsej si poviem, ze nic nove do domacnosti nepotrebujem, lebo to fakt uz nemam kde mat.

miacha

SLANIENKA

Sú ľudia, ktorým to viac vyhovuje, ja mám kamarátku čo nedá na klasicku dopustiť, tá digitálne nemá rada, ale tak je to vec zvyku si myslím. Vieš ako sa hovorí, že zvyk je železná košeľa. Ale mne sa páči, že digitálna, čo mám ja Sencor doma, tak je malá, spratná, že je mám v šuflíku na boku a nezaberá kopu miesta.

Slanienka

myslis, ze si teraz este niekto kupuje take tie klasicke vahy? pri digitalnych sa da vazit aj prerusovane vsetko v jednej miske

sporenta

veronika ja hlavne, keď som kupovala, tak som chcela digitálnu, aj osobnú aj kuchynskú, lebo na tom sa mi najlepšie váži...teda hlavne keď ide o presnosť...lebo napríklad v kuchyni ja rada robím rôzne zákusky, francúzske dezerty a pri tých je proste gramáž veľmi podstatné dodržať...

basatop

Ano ano, ma dobre, ja ju mam rada, lebo maju dobre ceny a teda nehovorim, ze setrim na takychto veciach, ale pozeram sa po pomere ceny a kvality, ked nieco kupujeme.