Osobna vaha

basatop

Kupila jasne, bola som po elektrach pozriet.
To som sa ponahlala aby som stihla a mala velku radost, som si ani nemyslela, ze az tak ju to potesi, tak som sa aj ja tesila. Mam rada, ked sa trafim do darceka :)

Silvinecek

Vyskusaj pozriet napriklad v Planeu, tam maju dost siroku ponuku a maju tam dobre vahy napriklad od Sencoru, aj rozne farby, ze si vies vybrat, myslim, ze tam by si to vybavila rychlo.
Ze proste nemusis kade tade behat a zhanat. Lebo osobne to nemam rada, ked musim tak chodit po mnohych obchodoch.

Allie1

To je potom super, ked sa na nieco take dala a bavi ju to. No nemas uz moc scasu, ked vravis, ze uz stvrtok ma sviatok... Aj mas uz vybratu nejaku?

basatop

Je to dobre pre ludi ktorych to zaujima, ktori cvicia a proste sa venuju tomu zdraviu, tej strave, ze to chcu mat pod kontrolou.
Sestra od noveho roka sa dala na cvicenie, aj stravu pomenila a bude mat vo stvrtok meniny, tak chcem jej tiez kupit taku inteligentnu.

vandula

Tak zmysel to má len pre niekoho, kto sa napríklad podľa toho stravuje. Ak nie, tak je to zbytočné a ako vravíš pre niekoho takýto údaj môže byť aj metúci

stanchelka

Svecka myslím, že to myslela tak, že či to má zmysel napríklad prepojenie s kalorickými tabuľkami, je fakt, že kedysi takéto možnosti sme nemali ani náhodou. Keď babke poviem, že kalórie alebo niečo, tak tá hodí len rukou :D

111svecka

ako myslis smart veciam? takato vaha je super, ak sa riadis v strave napriklad kalorickymi tabulkami, ze to to vsetko pekne krasne sama vypocita ty v podstate potom nemusis

mantika

stanchelka aka je ta vaha? myslim uz po nejakej dobe, robis casto na nej? ako to hodnotis? ci to ma zmysel ked je teda inteligentna alebo nemam tomu nejako venovat pozornost tymto smart veciam??