Osobna vaha

michalienka12

Ale aj nejake ine udaje sa tam ukladaju, nie? Ci len vaha? Uz ked sa ma kupovat takato vaha, ze sa da aj prepojit, tak by bolo dobre, keby vedela aj ine hodnoty merat nez len vahu.

jesenikovael

Áno, to každá značka má svoje, svoje aplikácie na takéto veci, cez ktoré sa vieš prihlásiť, pripojiť, ale samozrejme všetko to ide cez bluetooth.
Ale je to dobré, lebo teda nemusíš si napríklad, keď chudneš zapisovať váhu niekam na papierik, ale máš to zaznamenané v telefóne všetko.

MiChalinka

to parovanie vaha - telefon to s robi cez nejaku aplikaciu, co si treba stiahnut alebo to ma vaha nejaku svoju? alebo ako to funguje?

lizatko0

Tak hej, sportovci to asi viacej vyuzivaju, ale tak ked si mam vybrat, ci si kupim vahu, ktora mi bude ukazovat len kilogramy alebo aj vsetky tie dalsie hodnoty, tak nie je o com. Ono ved nie su tie vahy ani take drahe.

Mimia

Henka prečo myslíš, že pre profi športovcov?
Veď aj bežní ľudia myslím, že si dávajú pozor na váhu. Že sa proste vážia a zaujíma ich či sú zdraví aj po tejto stránke.

henkalic

sparovat si vahu s telefonom? ako o tom prakticky pocujem po prvy krat. to ma ale asi vyznam skor pre takych profi sportovcov

stanchelka

Dizajn podľa mňa nie je vôbec smerodajný. Dnes sú už aj také váhy, kde si vieš ukladať tie hodnoty, vieš si ju spárovať s telefónom, vidieť BMI a podobné hodnoty.

jahnienka

kedysi som to tak tiez robila, no citala som, ze taketo kazdodenne vazenie nie je nejak smerodajne, kedze vaha sa moze kazdy den zmenit bez toho, aby clovek pribral... ale k tym vaham, podla coho si vyberate takuto vahu? ide vam len o dizajn alebo?

olejina

tak raz za tyzden priblizne, ale napriklad manzel ten kazde rano, ten je v tomto akoze blazon, musi mat prehlad, podla mna to nie je dobre, ale tak to je jeho vec, ale je dobre mat vahu doma a mat svoju vahu pod kontrolou :)