Zelený čaj

Diana 25

Z mojej skúsenosti môžem povedať. Ja som užívala zelený čaj pri redukčnej diéte. Pila som ho 3 krát denne. K tomu menšia úprava stravy a tréning a váha išla dole sama :) Treba sa poobzerať po kvalitnom zelenom čaji, nie sáčkovom za 0,45 centov :) Ja som kupovala tuším online na www.polanatea.sk.

munz

ELZA zas len odrbáva. Túto rozprávku o zázračnom schudnutí len kopíruje a pridáva do každej témy v diétach, len sa mení prípravok, teraz to bol thermacuts a predtým nejaký reduxs. A mení aj prihlasovacie mená, teraz ELSA, predtým PATULI aj ako MARIA. Čiže jasná snaha odrbať a nalákať čo najviac zúfalcov.

Elsa35

Ja som mala tiež strašné problémy s váhou. Teda nemala som nejak extra vysokú nadváhu ale prihodili sa mi aj iné zdravotné ťažkosti. Už som si naozaj nevedela dať rady. Diéty a podobné srandy nepodporujem, neverím tomu a aj tak je to vždy bež dlhodobejšieho výsledku. Do posilky som chodiť nemohla pre iné zdravotné problémy čo ma trápili. Hľadala som niečo účinné s dlhodobým efektom. A tu -odkaz odstránený- som našla tabletky thermacuts na chudnutie. Nemôžem si ich vynachváliť!!!!!! Strašne sa z nich teším. Objednala som si ich približne pred mesiacom a schudla som už 7 kíl!!! :-))) Samozrejme sa popri tom snažím dodržiavať stravu a chodím pravidelne von na prechádzky. Veľkú fyzickú záťaž si žiaľ pre môj zdravotný stav nemôžem dovoliť. Zo začiatku som sa veľmi potila a bola som smädná. To trvalo asi 2 týždne. No pochopila som, že z tela sa "vypotili" tie zlé tukové potvory a iné svinstvá, takže som sa týmto spôsobom len čistila. Teraz je to všetko v normálne. Ráno pred jedlom hodím 1 tabletku a počas dňa pijem dostatok tekutín. To je všetko čo musím urobiť aby som sa cítila lepšieeee!! A už je to aj na mne vidieť!! :-))

katikaluz14

Zelený čaj je dobrý na všetko. Ja nepijem kávu ale zelený čaj lebo je v ňom aj kofeín a nie je mi taký ťažký na žalúdok. Pomáha pri veľa veciach aj pri problémoch s trávením :)

Chvilcaje

Já osobně piju každý ráno sypaný čaj, aby mě to pekně nakoplo po ránu. A samozřejmě že bez cukru jen prostě čistý čaj takhle je to nejlepší. A je mi asi jedno jestli zelený, černý a nebo oolong čaj. Záleží podle chutí na co mám ráno chut.

V. Vytřísal
Bloger - www.chvilkanacaj.cz
Radši tři dny bez soli, než jediný den bez čaje.

simona183

Popri chudnutí som kombinovala rôzne čaje… pre mňa osobne bolo základom toho že bol bez cukru…ale konkrétne čo sa týka zeleného čaju tak najčastejšie pijem popradský. Okrem čistého zeleného mne osobne najviac bez cukru chutí www.popradske.sk zaujímavá kombinácia aj bez cukru :) ak máte nejaký iný tip na dobrý zelený čajík tak mi hoďte sem nejaký tip :)