Zelený čaj

petra1992

ja tento čajík zbožnujem, snažím sa ho piť pravidelne, mám ho miesto kávy ale aj celkovo na detox organizmu :) ...vyskušala som rôzne, ale objavila som nejakú novú značku a je fakt perfektný aj keď kúsok drahší ako tie bežné. objednávala som z www.yoortea.sk.

Palino1

Zelené čaje sú naozaj dobrá vec pri detoxikácii organizmu, teda nielen že odorávajú nezdravé látky, pomáhajú pri chudnutí, doplňujú pitný režím. Ale treba si uvedomiť, že samotné pritie nestačí, treba sa aj hýbať. Odporúčam zelene čaje ako Yerba mate, Aloe vera. všetko k dostaniu na www.stito.sk za skvelé ceny.

milimil

matcha obsahuje az 5x viac antioxidantov ako zelenina, perfektne posilnuje imunitu, zlepsuje hladinu cholesterolu, posilnuje pamat a koncentraciu a uzasne spaluje kalorie. Pripravovat sa da na teplo aj studeno, pridava sa do koktejlov a do raw kolacikov ...mnam....

milimil

Ja kupujem matchu na www.teamarket,sk maju dobru cenu za 80g balenie a chuti podobne ako ta draha japonska. Dolezite je skladovat ju po otvoreni v chladnicke. A metlicku na matchu maju za super cenu!!!!!! Maju tam aj kadejake ine cajiky velmi kvalitne za dobre ceny a o rychlom dodani a milom pristupe k zakaznikovi ani nehovorim!!!!!!!!