Zelený čaj

dajda1122

Ahojte je dolezite si polozit otazku o aku znacku zeleneho caju ide? Nie je zelny caj ako zeleny... ja osom osobne skusenos c cajmi wilfred skusala som rozne caje doteraz ale zatial som taku ,,silnu,, chut zeleneho caju este nemala..skuste vyskusat posielam link wilfred.sk

Víťazoslav

Našiel som na jednej stránke čaj z názvom 7 tibetských čajov. Tak som si ho objednal a hľa chutí celkom dobre. Zistil som ,že v tom čaji je zopár rôznych druhov čajov a tá kombinácia je celkom dobrá. Odporúčam. Kúpil som si ho na www.najlepsicaj.eu

Zubek

Ja pravidelne pijem čaj Matcha a chutí mi. Objednávam ho od pána zo stránky najlepsi-caj.webnode.sk nemá ho zatiaľ v ponuke ale predáva ho, pretože tohto čaju nemá niak mnoho. Cena je zatiaľ najnižšia akú som videl u nás na Slovensku 100gramov za 10€

Takže vrelo odporúčam

getaway

Poriadny blud vhodne na chudnutie uplny nezmysel.Moze len minimalne potporit metabolizmus.jedina viac vydat ako doseba napxhat jefine tato rovjica funguje.aAle ja dve sacky zeleneho si davam lebo pre mna je to velmi slabe a pijem uz len cierny caj som milovnicka cajov.tetaz mam jeden z braxilie od znamej silna chut a ja silne chute milujem silne horke dobre robi na zaludok.Mozte vyskusat uvarit ryzu v caji jt ma rad horku chut niekedy dobre padne aspin pat sackov zeleneho silnejo ineho caju a varte v tom ruzu s kuracim masom silne okorenene vynikajuce.

ludskedohody

Áno ja sama pijem zelený čas .A klop klop už dlho má netrápi nejaka choroba v podobe horúčky a pod.A myslim si,že to vďaka tomu čaju.Ďalej má už netrápi akné a podobne starosti.Som za ten čaj veľmi vďačná.Vrelo odporúčam a aj pri diéte.