Pleť, akné, kozmetika, otázky!

vonkajsiavyziva

chiriklas - nie takýchto ja nepotrebujem a ani nepoznám, ale skús sa opýtať, možno ti pomôžeme tu, sú tu aj zlaté kočky a určite ti povedia vlastné skúsenosti a aj rady pomôžu.
janušik - no v puberte je to dosť problematické, ale nič nie je nemožné - ide u teba hlavne o hormonálnu zmenu, ale zbytok mi budeš musieť povedať ty - zaujíma ma kde je akné. to je veľmi dôležité! No a čo robiť, aby si ho zmiernila: hlavne jedným z najdôležitejších vecí je VEĽA PIŤ!!! Aspoň 4dcl vody / 10 kg váhy, najlepšie minerálky (nie slané),a aj čaje : bylinkové najlepšie sypané, tie neobsahujú toľkú chémiu. Ale treba to striedať. Tiež sú dobré džúsy (najlepšie doma robené),potom je treba mať vyrovnanú stravu - dosť bielkovín, cukrov ale aj tukov (sú totižto tuky, ktoré telo potrebuje)No a odbúrať stres, prípadne dobrá kozmetika, ale tá by mala fungovať skôr ako prevencia alebo ako doplnok.To je všetko. Držkaj sa. na čierne bodky na nose je dobrá hĺbkovo čistiaca maska!!A napíš nám to akné - kde je a aké!

janušik

vonkajsiavyziva ahoj ja mam tiez problem s akne sice to niee je az atke zle no predsa kto by nechcel mat krasnu plet bez nejakych pupacikov a ciernych uhrov!mam 15 no a neveim ci je to vobec mozne aby som vlastne v puberte mohla dosiahnut aby moja plet bola naozaj pekna bez hroznych pupakov!chodim aj ku koznej lekarke ale nejake zazraky to velmi nerobi tak by som potrebovaal vediet co by som mala robit pre to aby moja plet vyzeraal lepsie!dakujem velmi krasne

vonkajsiavyziva

áno, jasné. dobrá a kvalitná kozmetika určite, ale kúp si hĺbkovo čistiacu masku a dobrý hydratačný krém.

jarka 01

Dakujem vonkajsia vyziva, pitny rezim dodrziavam:)A myslis, ze mi maska a krem naozaj pomozu odstranit jazvicky a flaky?

jarka 01

Ahoj, nevies prosim ta o nejakom naozaj ucinnom pripravku proti jazvickam po akne a nerovnomernej farbe pleti? Dakujem

vonkajsiavyziva

Ahoj wewinka, áno je to možné, ale napíš mi radšej do mailu, lebo tu sa to nesmie predávať, dobre?
a napíš mi čo by si asi chcela,aké máš problémy a spolu to prekonzultujeme, aby si neminula veľa a tiež aby to pomohlo.Dobre?Len mi hlavne napíš tie problémy.

wewinka

ahoj vonkajsiavyziva, dufam, ze budes citat aj dnes, mam tiez problemovu pokozku tvare, brala som uz aj vselijake antiobioticke masti a vody a vselico, ale to zabralo na 20%, takze nic moc a navyse to velmi vysusovalo plet. je mozne poziadat u teba o nejake vyrobky NouriFusion zo stranky?

vonkajsiavyziva

Ahojte, mala som povinnosti, takže som sa neozvala, no ale už som tu a venujem sa Vám:
MICKA:tak mi napíš,na @ čo by si si chcela vyskúšať, či chceš vyskúšať len čistiacu masku, alebo aj niečo iné. produkty sú na www.krasatela.com a tam si klikni na vonkajsia vyživa a potom mi napíš, a presne sa dohodneme na vzorkách.
MONCICI:No tak, dajú sa objednať aj cez internet, a masku jednoznačne hĺbkovo čistiacu, aj tebe odporúčam kuknúť www stránku, a najlepšie, keby sme sa dohodli cez mail, lebo tu sa tao aj tak nemôže! A viem ti to poslať aj do zahraničia.
ANJELIK133: jednoznačne tráviaca sústava, to som mala aj ja - nemáš problémy s metabolizmom, alebo tak so žalúdkom a tak??? kúp si hĺbkovo čistiacu masku, veľa pi a hlavne veľa zeleniny a ovocia a cereálii, ak chceš tak sa mi ozvi na mail - a tam by sme to podrobne nejako rozobrali.
Prajem Vám pekný zvyšok dňa!!
Ak máte ďalšie otázky, tak sa kľudne pýtajte, ak neodpoviem hneď, tak do týždňa určite.