Pleť, akné, kozmetika, otázky!

sofrineta

jej agajka vdaka ze si to tu napisala ja som tiez taka musim to povedat : krava a tiez si do tohpo stale rypem , no nezda sa mi ze by to aj tak bez toho bolo lepsie, lebo to akne sa stale robi nove a nevrtam si v starom :(....uz som rozmyslala aj nad tým ze pojdem ku koznemu no neviem ci sa tam dako dostanem :(

agajka

vonkajsia vyziva a prosim ta,mame doma take Zvlacnujuce sprchove Mlieka-Palmolive(ja mam med a mlieko).Vyskusala som si tym umyvat aj tvar a celkom je to fajn,plet nie je vysusena,je cista a taka zamatovo hebka.Moze sa pouzivat take nieco aj na tvar?Plet je taka jemna a hebka.Robi mi to celkom fajn ,kedze ja mam mastnu ,ale zaroven aj taku vysusenu plet s akne.Tie moje ruky by bolo treba asi pred zrkadlom zaviazat.

agajka

ahojte.viete co,ja som zistila,ze ja by som vlastne nemala az taku zlu plet,keby som si do kazdej vyrazky nevrtala.poradte doparoma ,da sa toho zlozvyku zbavit? pouzivam garnier-peelingovy gel,garnier-plet.voda a garnier krem.a je to uz troska lepsie.Lenze takto nikdy nebude moja plet ok,ked do vsetkeho rypem,zas len dookola to iste.da sa to odnaucit? vonkajsia vyziva ahoj:-)

janka11

Matusovi mozem odporucit Garnier Pure, mam s nim celkom dobre skusenosti...nie je zazracny, ale pomaha. Cena je priblizne 130 Sk

viki111

Vonkajsia vyziva, ani nahodou 6 mesacna starostlivost o plet nie je 2200 SK. To je len cistenie a krem. A tieto dva pripravky nie su ani cela zakladna starostlivost o plet. K tomu patri minimalne aj ocny krem a maska. Nehovoriac o odlicovaci, pletovej vode, balzame na pery a podobne. Ked to vsetko spocitas, stale sa ti zda tvoja kozmetika taka lacna?

elle

Matus mas na mysli pletovu vodu? Mas mastnu plet? Dermacol ma celkom lacne, vyber si podla typu pleti. Vodu nanes na vatovy tampon a dôkladne si precisti nou plet

matus

mohol by mi niekto napisat nejaka babenka skusena aku cistiacú vodu mam pouzit aby dokolane cistila a pomahala ucinne a nebola draha?pROSIm, dakujem napiste na meil