Pleť, akné, kozmetika, otázky!

anane

Aoy, mam problem s kruhmi pod ocami... doteraz som mala akne davala som si nake up a teraz by som s make upom aj prestala, ale kruhy musim aspon nejako zakryvat... mas nejaku radu? dik vopred

vonkajsiavyziva

Jolka:ide o suchšiu pleť - pleť ti môže vysušovať aj voda - dosť pravdepodobné, že máte doma tvrdú vodu.
zmeň krém, lebo asi máš mastný krém - no nie hydratačný!!! a pleť sa cez deň aj tak premastňuje, z dôvodu vylučovania nečistôt.

vonkajsiavyziva

kukolienka: pleť sa ti zmenila, lebo si používala silné prípravky, preto sa ti zmenila. Tie masky ti pomôžu, to je fakt dobrý nápad! a čo sa týka toho krému, tak musíš nájsť dostatočne vhodný krém - je dosť pravdepodobné, že krém, ktorý používaš nie je pre tvoju pleť dosť dobrý! je slabý na tvoj typ pleti. Musíš si nájsť niečo silnejšie , akús viac piť, lebo to môže byť tiež problém.

vonkajsiavyziva

alica, mala som viacej klientiek, o ktoré som sa starala a ty si sa starala o seba sama, takže neviem, kto má viac skúseností, ale je to tvoj názor nikomu ho neberiem! spýtaj sa sofije, čo jej pomohlo a nebol to ani krém odo mňa!

vonkajsiavyziva

no veď o to ide, že Vám teraz nechýbajú - ono sa to neukáže hneď - mala som spolužiačku, ktorej doktor prikázal, že musí jesť mäso.
Ako nikoho nenútim, ako si sama povedala - je to vec názoru.Tak ako si povedala,že keď sa nedá prisudzovať niekomu choroba, že neje mäso, tak tak nemôžeš prisudzovať chorobu, keď niekto mäso je. Ja jem mäso celý život a nie je mi nič a ešte môžem povedať, že keď mäso nejem tak mi chýba - takže to je vec názoru!!!

jolka

Ahoj zdrava vyziva ,aj ja mam taky problem.Rano vstanem a mam suchu plet,tak sa nakremujem ,ale ked pridem zo skoly,zda sa mi ze som to s tym kremom prehnala ,lebo sa lesknem.Cize sa zda ,ze ju mam mastnu.A ked sa umyjem,opat mam pocit suchej leti kt.sa stahuje.Aku mam teda plet ? ..a co znamena ked je plet cervensia ,to ze je sucha al.mastna ? fuu

kukolinka

Ahoj zdrava vyziva ,vzdy som mala mastnu plet ,T-zonu tak sa tomu vravieva .Ale zrazu boom,a mam ju strasne suchu .Prestala som pouzivat ,veci na mastnu plet ,vymenila som pripravky za medove masky,dokonca mam predpisany krem na extremne vyysusenu pokozku ,,Exicipial " poznas ? a nic,proste sucha ..je prvada,ze som chodila i do solarka.Ale stve ma to ,dam si make-up a vtedy sa mi plet supe.Porad mi ,co mam robit aby sa make-up naniesol v pohode.Aj ked sa nakremujem ,pockam kym vpije a davam make-up,s liftingom,alebo na suchu plet ,tak stale sa supe.Ked nemam make-up tak je to celkom v pohode.

alica.

Ja nehovorim, ze ludom chces skodit, ale ze si sa asi nestretla s naozajstnym akne a jeho liecbou. Lebo ked si napisala "aj nariek mojej suchej pleti som mala aj akné" to znamena ze si mala zopar pupacikov, ale ja hovorim o pleti na ktorej je ich vela, plet ktora je zapalena a akne sa hoji jazvami a flakmi, ktora je cervena a clovek je naozaj zufaly ze sa toho nevie zbavit, pricom robi pre to vsetko a trva to dlho. Taku som plet som mala ja a viem ako sa toho tazko zbavuje, no podarilo sa, takze myslim, ze hovorim viac zo skusenosti ako ty a preto sa mi nepaci, ked niekoho zavadzas a davas nadej napriklad ze mu jazvy zmiznu po kreme a maske.

mariana

Ake myslis ze by som mohla mat neskor problemy? A ako to konci tragicky? Poznam vela vegetarianov, ktori su vegetarianmi dlhe roky, dokonca aj pocas tehotenstva a ich deti su vegetariani. Ziadne maso organizmu nechyba a to ta mozem ubezpecit. Dokonca su aj menej chori. Zivocisne bielkoviny vegetarianom urcite nechybaju, ked piju mlieko, jedia syry a podobne. Ked sa clovek stravuje zdravo, nepotrebuje ani ziadne doplnky stravy. Rovnako sa moze objavit choroba u vegetariana ako u "vsezravca" a ked to niekto vztahuje ze je to kvoli tomu ze neje maso, zda sa mi to ubohe!