Pleť, akné, kozmetika, otázky!

andrea...

Ahojte, pozrela som si stranku vonkajsej vyzivy, a som zistila, ze su to pripravky na ktore som zareagovala alergicky, neodporucam ich. Okrem toho krémy na deň obsahujú hydroxykyseliny, čo by denné krémy nemali, pokiaľ viem. Tak len aby ste sa nepopalili na vlastnej kozi. Pripravky su inak velmi predrazene a keby som vedela ze je to herbalife, tak by som si ich urcite nekupila.

bebe

ja tvojmu brachovi odporúčam ANTIAC od SALCURY moja sestra mala podobný problém, až mi jej bolo luto ked som ju videla, ale toto používa už 2 týžden 2 krat denne pije zeleny čaj a ja fakt nechápem ako jej to zabralo, hlavne nepočúvaj keci o tom že treba isť kožnej, lebo ta ho bude len natierat hormonalnymi masťami a kyseliny. radim to už viacerím ale či mi veria to neviem, ja som zmenu videla na segre zo dňa na den, hlavne nekombinovať 300 veci, prípravkov myslím.

lenka476

Ahoj!potrebujem radu! Moj brat ma problemy s pletou! ma zacervenany nos a vela vyrazok! No nie su obycajne vyrazky...su zapalene a plet ma taku akoby hrudkovitu! nic mu nepomaha! bol aj u kozmeticky,na rozne vysetrenia a teraz berie dost drahe lieky,ale nic nezabera! ako mu pomoct? prosim poradte mi!

anane

Vonkajsiavyziva, pijem strasne malo vody, viem ze robim chybu, ale ked ono to dajak zabudam... niekedy sotva pol litra vypijem... ako by som mala zacat pit viac vody, nejako sa donutit alebo co?