Chronický zápal močových ciest

bmw

Dať vybrať mandle, taketo stavy sposobuje streptokok, daj si urobiť výtery z hrdla a nosa, ale dokladne vytery, nech ti aj pichnu do mandle, vytlačia čapy a potom po vysledku budeš mudrejšia, ale mandle určite von, lebo streptokok ide na obličky, močové cesty, pohlavne organy, srdce...

darkdark

armando netrafil sekciu, chcel ist do psychickych problemov. ale to nevadi, aspon to tu ozivil. chlapi su casto prenasaci roznych bonusov, a kym sa nepreliecia aj oni, neprejde to. sice sa mi nepozdava, ze by chlap sposoboval zapal moc. ciest, ak, len nepriamo. ale nie som lekar takze neviem. to aby som vymenila frajera a zistila to :P

Ema1231

Nemusia, ale môžu. Pri chronických stavoch je vhodné prešetriť aj túto možnosť. Zatvárať pred tým oči, len aby sa partner neurazil nepomôže.

Žeby sa ťa to týkalo? Prečo si nazrel do tejto témy?

Ema1231

Ešte doplním, že mám nového priateľa a problémy žiadne. Klop, klop, klop... :-) Posledné balenie Uromaxu som ani nedobrala, zostalo z obdobia, keď som dostávala tie antibiotiká v injekciách.

Ema1231

Napíšem svoju skúsenosť. Ja som cca 2-3 roky mala opakované zápaly moč. mechúra aj s krvou. Bolo to po tom, ako som mala nového sex. partnera. Bez Uromaxu som sa nikde nepohla. Obávam sa, že sa mi to vracalo práve po styku s ním. Potom som bola liečená kvôli inej diagnóze atb. injekciami tri týždne 2 x denne. S priateľom som sa medzitým rozišla a zrazu mám pokoj. Z toho usudzujem, že by sa mal dať vyšetriť a liečiť aj partner, pretože inak je to kolotoč.