Chronický zápal močových ciest

zuzusa

Ako ja som sa cítila už výborne, len výsledky boli zlé niečo tam bolo ešte zvýšené. Tak ma poslali k urológovi a on mi robil to zvečšovanie močových ciest, strašne to bolelo ja to už nechcem zažiť strašne sa bojím že mi to bude robiť znovu a že sa mi ten zápal vráti. Pijem urologický a ženský čaj a spravila som si kúru s lapacha čiže 1L denne. Lapacho mi vždy pomáhalo pri zápaloch, a jem chlorelu a momentálne aj Bion 3 na imunitu aj na črevnú flóru. A mám aj antibiotiká. Dnes mi vytiahli ten vývod aj s mieškom, a pri cikaní ma to trochu reže tak preto sa strašne bojím. Nechcem znovu zažiť to čo včera to rozširovanie.

RNG

Atb potlacia vacsinu bakterii, ale zaroven daju zialbohu "zelenu" plesniam, kvasnym inferkciam ,L-formam, mykoplazmam a dokonca aj art odolnym bakteriam.
Preto odporucam doplnky, ktore maju sirsi zaber, nielen na bakterie, ale potlacaju aj plesne, kandidy a ine.
Menovite citricidal, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, monolaurin a hromadu inych .
Pri beznom pouzivani atb v poslednych desatrociach aj ako pridavok do krmiva sliepkam a dobytku sa vyslachtili mnohe atb vzdorne kultury, ktore dnes zamoruju cely svet.
Preto sa dnes uz mnohi lekari obracaju na prirodne antimikrobialne latky, ktore boli uspesne miliony rokov na potlacanie infekcii a dodnes su ucinne, len zialbohu pre male mozne zisky nie su zaujimave pre farmaceuticky priemysel, dokonca aj vacsinu lekarov.

zuzusa

Ako sa to robí :-D noo to je tá humorná časť. Sú také ako keby trubičky na to a postupne ti do močovodu strkajú od najtenšej po najhrubšiu ktorá by sa mala do zdravého zmestiť. V živote nikdy to už nechcem zažiť, bolelo to príšerne. Aj keď musím povedať doktor sa snažil byť milý a dali mi aj inekciu na bolesť.
Teraz sa len bojím či sa mi to nezapáli, lebo známa ma strašila že jej len pri cievkovaní zaniesli infekciu do močových ciest. Dal mi aj antibiotiká tie papám od včera ako mi to robili, oplachujem si to repíkom aby sa to rýchlejšie zahojilo a pijem veľa čaju a aj vody aby sa všetka krv čo ostala v močovom mechúre odplavila.

leonita555

ja som tiez mavala casto zapaly. detska lekarka ma vzdy liecila tak, ze liecba nepomohla, lieky bolest neutlmili a ja som trpela. vracalo sa to hocikedy. ked som nastupila k lekarovi pre dospelych, nasadil mi Ofloxin, a mozem vam povedat, ze hned v prvy den ma presli bolesti. odvtedy - klop klop klop- som to nemala.

petul

zuzusa: ...ja si tiez myslim ziadne rozdielne liecenie to nie je, ked dostanes zapal mocaka kvoli vaginalnemu zapalu...mna vzdy liecili tak ze antibiotika a lieky na mykozy...a tiez nechapem naco ti rozsirovali mocove cesty? preboha to sa ako robi a naco to vlastne ma byt?...
ja40: ...ako prisli na to ze ma rakovinu mocoveho mechura? mala nador alebo co?

ja40

uz si bola u toho urologa??
nechcem ta strasit,ale takto sa to zacalo s priatelovou mamou,stale cikat a zapaly mocoveho mechura,doktori nevedeli vypatrat,kde to viazlo az nakoniec to bola rakovina mocoveho mechura :-)

samozrejme,ze ti drzim palce,aby si bola coskoro zdrava,ale nezanedbaj nic prosim ta

zuzusa

No ja viem že sa močová trubica nachádza veľmi blízko pošvy. Ale nechápem prečo sa to má liečiť ináč ako klasický zápal močových ciest. Teda ja som išla na maródku zo zápalom močových ciest a aj s vaginálnou plesňou. Áno mám nového priateľa a veľa sme sa milovali, no pleseň už poznám aj zápali, ale prečo sa to má liečiť ináč? A prečo mi musel rozširovať močové cesty? Toto sú veci na ktoré neviem odpoveď.

modrarieka

mala som s tým problémy asi 2 roky kým som sa nedozvedela skutočné príčiny u liečiteľa čo robí LCVJ, liečil ma na diaľku, zbavila som sa popritom aj iných problémov. Tu je jeho adresa: www.lieceniecezvyssieja.wordpress.com, drzim palce!