kozmetika NYX

Lucinka33

Papaja, 1. triedou si to poslala o 11 tej? :O Fuha, toto zavana nejakym problemom. 1. trieda musi prist na druhy den, ved za to si priplacame. Ak by neprisiel v pondelok, tak pojdem hladat balicek na postu. Len neviem zas kedy, ked v pondelok poobede odchadzam z domu a vratim sa az o viac ako tyzden. Tak dufam, ze to dojde, lebo ma porazi z tej posty. Uz raz mi stratili balicek.
Martinka, uz si posielala fotky? Dufam, ze mi neblbne aj gmail :)
Inak baby, rozmyslala som nad tymi Jumbo ceruzkami. Aky odtien si myslite, ze by sa hodil dovnutra oka (na "waterline" :)) na zvacsenie? Ale nechcem tu bielu v odtieni Milk, lebo to na mne divne vyzera. Chcela by som nejaku prirodzenejsiu farbu, nieco ako svetla sampanska. Myslite ze Yoghurt by bol OK? Nemate niektora tento odtien?

papaja

aaaaaaa baby ja som uz nechcela objednavat sebe ziadne ruze ale zase ma nahlodavate :))
normalka som si nikdy nemyslela,ze vydrzim mat na ustach ruz bez lesku a ze mi pristane taka farba ako tea rose ale o to viac som teraz prekvapena,ta mi tiez drzi dlho,dlhsie ako pumpkin pie,ktory je uz chudak zlomeny,nevydrzal tie tropicke horucavy a caste nanasanie :)
lucinka

poslala som to prvou triedou o cca 11tej tak neviem,ale isto dojde v pondelok,teda neviem,kedy to hadzu do posty ale malo by to byt

martinka posles aj mne foto?som zvedavaaaaa

Martinka2

za malo :).. tak mozem povedat na perach vyzera nude delight uplne inak ako pumpkin pie....ten je tmavsi a viac do oranzova a lepsie sa nanasa lebo je viac kremovejsi....neviem mne sa vseobecne bronzove ruze nepacia..mzono na leto su dobre ked je clovek opaleny...ale neviem u mna nula bodov... moj wish list nyx ruzov je este stale dlhy :D... najblizsie asi objednavam honey a summerlove :)

Lucinka33

Super Martinka, tesim sa na foto. A vdaka aj za ten Nude Delight, to porovnanie bude dobre vidiet. Iste mi pomoze pri rozhodovani aspon trochu. Asi mas pravdu, Ceto nebudem riskovat. Tiez si myslim, ze nie som typ, co moze nosit bronzove ruze. Len som myslela, ze mozno ten Ceto bude tiez len taky naznak toho bronzu, ale na niektorych foto vyzera dost tmavy. Radsej ho teda vylucujem z "wish listu" :D

Martinka2

fotky su porobene uz len povyberat tie najlepsie lebo je to fotene mobilom takze neviem ci vam to pomoze....ale odfotila som aj Nude delight pre porovnanie...na Iris ked pozriem v tube vidim tam taku trosku zlatavu perlet ale na ruke ani na na perach to velmi nevidno...je taky frost ak vies co tym myslim...vdaka tej perleti.. ceto no neviem ...ja za seba take odtiene nemozem nosit..mam par bronzovych ruzov a nevyzeraju na mne dobre... ale Iris je taky tiez odtien pre kazdeho si myslim....porobila som aj na ruke vzorky aj v tube som ich odfotila jeden pri druhom :)dnes by ste to mali mat obe v maily :)

Lucinka33

A Iris nema nejaky zlaty podton? Ja som rozmyslala aj nad Ceto, ten je asi tiez taky podobny polopriesvitny, ale asi je tmavsi a skor bronzovy. Neviem sa rozhodnut :)

Martinka2

myslim naozaj ze ten by mal ist kazdemu je to taky neutral...do oranzova viac ako nude delight.. :)
no presne Iris je taky polopriesvitny nieco ako perlet a trosku oranzovej farby na perach... ale to zavisi aj od toho ako pigmentovane mas pery ..moje su dost tmave takze mozno preto sa tak ukazuje :)

Lucinka33

Papaja, snad sa nestratilo. Ked si to nedavala poslat 1. triedou, tak to pride zvycajne o 2 dni. A ak si aj dala 1. triedu, tak tu beru tusim len do 16.30, potom to pride o den neskor.
Martinka, ahaa, to je pravda, ten Nude Delight od Rimmelu sa mi na mne nepacil. Ale ked vravis, ze je viac do oranzova, mozno mi pojde. Riskla by som to :)
A ten Iris je taky polo-priesvitny odtien? Take nieco hladam :)

Martinka2

pumpkin pie mi trosku pripomina Nude delight od Rimmelu a Lucinka si sa mi zda pisala davnejsie ze sa ti nepaci ci ako...na ruke su podobne s pumpkin pie na perach trosku ine...pumpkin pie je viac do oranzova ale podla mna by mal ist kazdemu je to taky neutral :).. snad ti to dojde v pondelok uz

papaja
iris som dneska mala na perach a vydrzal fakt dlho mozno preto ze je perletovy a pripomina lesk....aj viac ako hodinu som ho mala na perach a to som aj pila aj jedla...sa cudujem normalne.. ja mam zalusk tiez na tie blushery, najviac ma laka mauve a peach..lebo stale som nenasla taku peknu broskynovu farbu na licka...no pure gold si neobjednavaj ak to chces mat ako podklad..ta farba na viecku vobec nie je to, co vidis v tube neviem rpeco :(... na amkeupalley maju vsetky tie jumbo pencils vsetky odtiene dobre hodnotenia...lavender sa mi zda ani nie...ale ostatne vsetky ano...

no baby najblizsie mam vybrate dva ruze a jednu jumbo ceruzku :):D

papaja

ahojte

lucinka to fakt ti to este nedoslo?
no mojboh dufam,ze sa to kdesi nestratilo ale v pondelok to bude uz isto u teba
ten iris si objednam aj ja,vypadal veeeeelmi pekne
presne pumpkin nesplyva s pletou,je troska inej farba ale pekny,uz mam z neho dost pouzite
martinka

blusher mam MOcha a je dobry,vyrazny takze staci troska a superladi s tym Tea rose ruzom,konecne trefa
ta ceruzka no mrzi ma,na nete vypadala dobre,ja mam zalusk na tie stare odtiene len sa musim tiezpozrietna makeupalley na recenzie nech nekupim macku vo vreci