kozmetika NYX

Martinka2

xixa
ja tiez zhanam niekoho kto objednava z Coastal scents a zatial nic :( teda ozvala sa mi jedna na inom fore, ze ona kedysi objednavala ale ze uz neobjednava lebo vraj je velke postovne a ze rovnake paletky ake by som chcela napr. ja neviem co zhanas ty..ze maju na jednej nemeckej stranke..poslala mi ju ale to ani zdaleka nie su rovnake paletky...

xixa

ahojte :) rada by som sa k vam privtrela, lebo sa mi zapacila kozmetika NYX a chcela by som od nich nieco... :)

papaja kedy asi planujes dalsiu objednavku?

inac neobjednava niekto aj z Coastal Scent?

Lucinka33

Papaja, su podobne, hlavne este v obale vyzeraju takmer tak isto :) Podobaju sa v tom, ze su to vsetko take tmavsie farby, len Thalia ma nadych do sedo-ruzovo-fialova, Frappucino do oranzova a B52 podla mna asi do visnova :) Tazko sa opisuju tie farby, take zvlastne. Ale tak vidite na foto lepsie :)

papaja

lucinka

tak to je super,hlavne,ze to doslo,som moc rada,idem hned pozriet mail,som zvedava,teda fakt su take ako som si myslela,ze budu podobne b52?

Lucinka33

Take tmave su tie ruze :) Neviem ako sa mi podarilo z tej sirokej ponuky NYXu vybrat 3 dost podobne :D Ten B52 mi pride taky zvlastny, obcas aj cervenkasty. Akoby visnova farba. Mozno aj preto vyzeraju tmavo, lebo som ich fotila bez blesku a na takom nie dobrom svetle (lebo von je zamracene). Skusala som aj s bleskom, ale farby boli o dost svetlejsie, podla mna neodpovedali skutocnosti.

Martinka2

Lucinka dakujem za fotky :) neviem prečo vsetky 3 vyzeraju akosi tmavo az pomaly do cervena :) ano mna to Frappucino zaujimalo , viem ze to nude nie je ...ale ten odtien ma zaujal ::) tak uvidim mozno najblizsie ho zoberiem aj ja :)