Je tu niekto, kto schudol na eliptickom trenazeri?

Príspevok v téme: Je tu niekto, kto schudol na eliptickom trenazeri?
moj_nazor

Chcela by som sa spytat na poznatky tych, ktore fakt schudli pri cviceni na eliptickom/cross trenažéri - als.orbitrek.. Ak ste schudli:

- v akej casti dna ste cvicievali (rano, poobede, vecer),
- kolko min ste priemerne cvicili a kolkokrat tyzdenne,
- obmedzovali ste stravu? resp. zmenili stravovacie navyky?

Dakujem za Vase poznatky a skusenosti :)

sydnyi11

Ahojte ,,ja s orbitrecom ma vynikajuce skusenosti.Schudla som s nim 10kg ale poviem Vam bola to najsmamprv tazka drina a neskor po tyzdny aj zabava.Najsamprv som si dala 10 min potom 20 min A potoms om si zvikla kazdy den po 45 min cvicenia to je 1000kj.Samozrejme som si znizila prijem sladkostii a vaha isla dole..Vysledok neskutocne dobryyy skratka som NOVY CLOVEK Drzim Vam palce a treba len zacat hoci sa cloveku taaaaaak nechce ale povedz si bude som mna kocka...papaa

janula10

ahooojteee...

tak konecne som sa dockala vytuzeneho telefonatu...:))..objednala som si totizto orbitrek a privezu mi ho pondelok..jupiiiiiiii jupiiiiiii..uz sa tesim...:)))))

.deira.

ja som cvicila na Orbitreku tiez a vysledky som videla uz po mesiaci, kazdy den hodinka cvicenia a inak sa mi vyformovali nohy a zadok, potom si to vsimli aj ostatni... vraj som dosť schudla, ale vaha nejake vyrazne zmeny neukazovala, skor oblecenie, podla toho sa riadim... teraz sa chystam na Orbitrek znova, je to super, pri telke alebo s hudbou...

Lujza 66

Orbitrek výborny stroj.Mám s ním veľmi dobré skúsenosti.Môžem povedať,že mi veľmi pomohol ku naozaj krásnej postave,ale chce to disciplínu.Musíš chcieť aj keď sa ti nechce.Cvičiť nesmieš iba ak by si ochorela.Tak,že ja som cvičila tri až štyri krát do týždňa po pol hodine.Neuvidíš výsledok hned po niekoľkých cvičeniach ,ale až po niekoľkých mesiacoch zhruba štyroch.Budeš mať krásne štihle nohy a netreba si dávať žiadnú záťaž ináč to bude mať opačný efekt.
Samozrejme ,že musíš upraviť aj stravovacie návyky.Nič mastné ani veľmi kalorické ,veľa ovocia,zeleniny chudé mäso (kuracinu dusenú )žiadné sladkosti ani malinovky či džusy.A ešte žiaden alkohol,lebo z neho sa priberá!
Tak prajem príjemnú zábavu pri cvičení:-)

sybi25

krkoska
ja mam doma taky stepper pouzivam ho na vesanie taktiez ,ale je moc velky vela sa nan zmesti !!!!!!!!!!

ale neviem co riesite
co riesite??????????

krokoška

nechápem,načo sa do témy zapájajú tí,čo o tom nechcú hovoriť...ja som začala na orbitreku cvičiť,zatiaľ cítim len lepšiu kondičku v nohách...postupujem pomaly,ale chystám sa si hlavne vyformovať postavu...ked budem viac vládať,tak sa vrhnem na chudnutie...držím ti palce,hlavne neprerušiť cvičenie a nepoužívať ho na vešanie oblečenia ako moje kamošky...