Je tu niekto, kto schudol na eliptickom trenazeri?

Príspevok v téme: Je tu niekto, kto schudol na eliptickom trenazeri?
moj_nazor

Chcela by som sa spytat na poznatky tych, ktore fakt schudli pri cviceni na eliptickom/cross trenažéri - als.orbitrek.. Ak ste schudli:

- v akej casti dna ste cvicievali (rano, poobede, vecer),
- kolko min ste priemerne cvicili a kolkokrat tyzdenne,
- obmedzovali ste stravu? resp. zmenili stravovacie navyky?

Dakujem za Vase poznatky a skusenosti :)

mrva

Ahojte......chcem sa spýtať...na vianoce som dostala eliptický trenažér...cvičím už viac ako mesiac každý deň 30 minút, čo sa týka stravy , raňajky normálne chlebík syr alebo kúsok šunky a zelenina, obed klasika, na večeru už len ovocie...a napriek tomu som namiesto schudnutia pribrala 3 kg....... na trenažéry mám 2 záťaž....čo robím zle? viete mi niekto poradiť...

talentmania

Tak uz netreba kupila som si v giga sporte znacku Kettler tak dufam ze bude ok a hlavne ze nebude sluzit ako vesiak :D)

talentmania

Ahojde baby neviete mi poradit dobry stroj elipticky trenazer chcem si ho kupit ale neviem sa rozhodnut uz mam z toho gulas ked surfujem po nette.Lebo sa bojim aby mi nevrzgal a nepokazil sa mi po hodine cvicenia xi xi.Samozrejme cena do tych 450 e viac uz nedam lebo nemam :D))
Dnes idem pozriet do giga sportu ze co tam maju zatial som pozerala len na nette tak neviem.Poradte prosim

emily24

chcem len povedat ze mne velmi pomaha dat si hudbu nahlas na sluchatka a skutocne zo seba dostanem aj to co som necakala...normalne pri telke to bola nuda stale som sledovala cas a tak ale s hudbou je to ako na diskoteke a clovek sa vyblazni...vzhladom na svoj vek na diskoteky uz nechodim a tanec mi velmi chybal a toto mi to celkom nahradi...ja len tolko :)

petulikus

..ahojte.. ja cvičím na orbitreku asi tak mesiac.. snažím sa pravidelne 5-krát do týždňa..cca 35 minút.. jedinú zmenu, ktorú na sebe badám, je skôr len tá, že mi padajú rifle, a potrebujem o číslo menšie.. na kilogramoch sa to nijako neodzrkadľuje (zatiaľ:-).. a to som zmenila aj stravovacie návyky.. jediný môj problém je ten, že vstávam veľmi skoro do práce (4:30) a ráno neraňajkujem, lebo mi z toho býva zle... chcela by som sa opýtať aký máte záťažový stupeň?.. ja mám 2.. a čo mám ešte pridať k zmene ak chcem schudnúť aj s kilogramov, nielen z centimetrov?? ..ďakujem.. :-)

nikolka:)))

ahojte, aj ja mam doma orbitrek a zatial sa nestazujem. samozrejme bez telky by to asi neslo :D lebo inak sa moc na to sustredim a potom by som dlho nevydrzala. takze pri telke dam cca 45 minut, pri 16 km/h, asi 3x do tyzdna. no vymyslela som si teraz volaco lepsie, nieco ako napad prebraty zo zumby. najskor asi 15 minut jednym tempom a potom striedam, ze par minut rychlejsie tempo a potom par minut ovela pomalsie a takto to striedam az do konca. nesledujem minuty pocas toho, len tak priblizne.

megi54

ja mam doma orbitrek a je to fantasticky stroj....ked chcem chudnut a citit sa dobre fyzicky tak sa nan postavim a slapem pol hodinky...vdaka tomuto stroju nie je so mna buchta aj ked na stravu si nejako pozor nedam po dvoch mesiacoch uz vidno vysledky...tak treba vydrzat a vysledky sa dostavia.

nikki.7

veronika:ja som na tom tak isto...tiež mám odma orbitrek a neviem sa prinútit ho používat a tak radšej chodím na zumbu.

ale ako tak pozerám,asi ho naštartujem a budem chudnút s vami.

Ja som cvičením a úpravou stravy zhodila 13 kg,ale chcelo by to ešte tie stehná dat do poriadku.

Tak baby,teším sa na spoluprácu s vami...budeme sa navzájom podporovat a uvidíme aké zázraky to s nami urobí

carey

zdravim, chcem sa spytat, tych co cvicia na orbitreku, ja sice cvicim este len 2 tyzden na nom, ale sa mi zda ze mi zhrubli nohy a to nemam ani zataz...takze teraz neviem co mam robit, lebo prave nohy chcem mat chudsie. Islo mi dolu z pasu a z bokov 2cm, comu sa tiez velmi tesim, ale tie nohy ma stvu strasne, mam obvod 60

veronika1211

ja mam doma orbitrek a neviem sa prinutit, lebo je to neskutocne nudne. musim to skusit s telkou, filmami a odreagovat sa nejak od toho neustaleho pozerania na cas.