odstranovanie znamienok

nika2302

ja som si odstranovala znamienka sama v pohodli domova s pripravkom zalozenym na 100%prirodnej baze- wart mole vanish, da sa objednat uz aj na slovensku:www.odstranovacznamienok.sk

xxx11

ja som uz bola 2x na laser a pojdem aj 3x lebo mi to velmi nepomohlo...1x mi zmizlo z 5 znamienok 1 3sa zmensili a jedno bolo dokonca 5x vacsie ako povodne....a o tom ani nevravim ze zacervenane flaky na tvari na ktore sa ani make-up neda pouzit mi ostali dobryych 6mesiacov!!!...ale jazvy to zanechava minimalne vidiet to len z blizka

modroočko

Ahojteee:)ludia mam jeden probleem:mam znamienka na twaari a chcem si ix dat plec:) ale bolim ja tych jazjew po odstraaneni:(((pomozte mi co mam urobit pomoje mi laser oni su take wystupenee:( a njektore su take malickee pls diki wopred:)

dada

odstraňovanie farebnych znamienok laserom je dobra somarina, ved ani nevedia co odstranili. mojej kmoske potom začalo znamineko ešte viac rast a menit. farbu.

bambulo7

ajojte nie myslim ze nepotrebujes ten podpis aspon som sa s tym nestretla... ja som si dala vyberat pred 3 tyzdnami znamienka dve mi vybral chirurgicky a 3 laserom, no mam to este cervene ale tam mne sa viac paci odstranenie chirurgicky lebo to po laseri mi zatial vyzera ako keby som popalena od cigarety ale ved este pockam asi o tri tyzdne idem na laser aby sa mi zjemnili jazvycky tak uvidim aky bude ten vysledny efekt len dufam ze to nebudem lutovat ze som si ich dala prec :)