odstranovanie znamienok

123martin123

Tak naco asi, neni mi to dvakrat jedno ci tam budem mat centimetrovu jazvu alebo jazvicku ktoru nebude ani vidiet..

Ked nemas co napisat tak radsej nepis nic.

tpch

To, ci sa ti vytvoria keloidy, sa dozvies, az ked ti tie znamienka odstrania a vytvoria sa ti keloidy :-D
Naco okolo toho meditujes?

123martin123

Ahojte, chcel by som sa na nieco opytat.. na tvari mam 2 vyrastky, presnejsie na lici, su ploche a maju tak 2-3mm premier.. Chcem si ich nechat odstranit z estetickeho hladiska, len neviem nabrat odvahu..

Precital som si tu par tem, a ty ktory podstupili ten zakrok, napisali ze na tvari sa to hoji najlepsie.. napisal som aj do tej sukromnej kliniky, a odpisali mi ze na tvari sa jazvy hoja najlepsie na tele, a ze vacsinou po urcitom case su uplne neviditelne..

Len stale neviem najst odvahu, a myslim len na to ze co ked sa nieco nepodari alebo proste ze moja koza to nejak neprijme a budem tam mat jazvy a bude to vyzerat este horsie ako teraz, alebo nebodaj ze by sa mi tam vytvorili keloidy, toho sa najviac bojim..

Da sa nejak predpokladat, v kolkych pripadoch sa to moze stat? A este ze keby som sa rozhodol ist, tak cital som ze pomaha repik a nejaky gel contratubex, keby mi som ho mal pouzit? Hned po zakroku alebo az po vybrati stehov? Alebo popripade vobec?

Dakujem vopred za odpovede..

Lenkaaaa

Ďakujem pekne sydney za odpoved..takže mi ostava už len zvažiť čo je lepšie..to znamienko ktore tak neznašam alebo nepekna jazva..

sydney

lenka,moja mamina tam ma jazvu.nikde inde na tele po znamienkach jazvu nema,len na dekolte,to iste moja kamoska. ja sice na dekolte nemam,ale jazvy mam vsade inde a nejako mi to nevadi:)

Lenkaaaa

Ahojte chcem sa spýtať či nema niekto odstranene znamienko na dekolte či mu ostala jazva..moje je velke asi priemer tak O,8 ale mam z neho strašné komplexy..raz som bola za plastickym ale neodporučal mi to že blbá oblasť dekolt no..neviem pomôžte mi..či je to fakt taka blba oblasť že horšia by bola ta jazva alebo ako..diky vopred

fifinecka

Mne vyberali znamienko na chrbate dnes.Na kramaroch a dalo sa to vydrzat, este jedno ma caka :-(
Bolela injekcia...dost, ale dalo sa to, inak samotne vyberanie vobec a to som doct citliva na seba :-) ani zasivanie vobec necitit.No ale spotila som sa pritom, ale len so strachu .
Teraz ma to ani neboli, iba ked si to potlacim oprenim sa o nieco.
Prevez v pondekol, vyslodok z hist. o 11 dni.
drzte sa!