odstranovanie znamienok

ojka

ahoj zuzana, podla mna, ked ti skončí "oblbovak",tak si ju budeš citit trošku, ale tak ja som nejaké extra bolesti nemala. To je individualne (: držím palce

Zuzana3261

Ahojte...Chcela by som sa opytat ohladom mojho znamienka...ma asi 2,5 cm a mam ho na nohe...neprekaza mi a kozna doktorka mi povedala ze nie su na nom ani nejake zmeny ale aj tak si ho chcem dat prec...som v utorok objednana k plastickemu chirurgovi ze mi to odstarani ambulantne..bude ma ta noha po tom zakroku boliet?

cyca

ahojte vsetci mam znemienko cez pol obocia a rastu mi na nom ine chlpky ako na zvysku obocia ako sa ho mam zbavit ak ho nechcem dat odstrnit???dobre rady mozte pisat aj na mail prosím Vás!!!!:-)

coteraz

AHOJTE, KDE V BRATISLAVE SA DAJU ODSTRANIT ZNAMIENKA U STATNEHO KOZNEHO?
mYSLIM, ZE SUKROMNY JE PRILIZ DRAHY. DAKUJEM VELMI PEKNE ZA ODPOVED.

AdamKrt

Mna to sice tiez nestalo ani gros ta operacia, ale chirur raci kazdeho objednavat bez toho, ci chce, ci nechce a to uz stoji 200 SKK. Nahanaju si peniaze, ako vedia...

boba77

Aj ja som si dala odstrániť znamienko na čele.Bolo tmavé a vypuklé a mala som z toho trochu komplexy, nosila som stále ofinu.Tiež mám hodne znamienok (sú to skôr bodky či pehy) po tvári ale tie ma až tak neštvali.Vybrali mi ho v klasickej nemocnici na chirurgii. Zostala malá jazvička ale som spokojná, lebo to znamienko bolo hodne vyditelnejšie.A nestálo ma to ani groš.

Sake

Ja nemam peniaze a tak si to musim odsranit sama. Uz som to urobila vela krat a nic sa nerobilo. Akurat mam s toho jazvy

M-Magistra

Ahojte.

Rozhodne by som sa nespoliehala na vselijake "domace" metody, ako je napriklad ten odstranovac.
V prvom rade navstiv dermatologa, aby ti skontroloval znamienka, ci je vobec nutne ich odstranit.
Ak ide o vyhradne esteticky problem, poistovna to samozrejme nepreplaca, musis sa obratit na sukromnu kliniku plastickej a estetickej chirurgie, niekde v tvojom okoli.
Jeden takyto zakrok mam za sebou a som velmi spokojna, jazva sa trochu roztiahla, vzhladom na lokalizaciu-prave predlaktie, ktore je dennodenne namahane.

vrabcica

ja mam tiez vela znamienok..hlavne na rukach a krku...to sa moze hocikde pouzivat, ked tie znamienka su neskodne?v podstate je to len povrchove odstranenie?
lebo kozna vravela, ze to netreba dat odstranovat a plasticky chirurg zase ze zbytocne jazvy by z toho boli..a na dekolte a bruchu by vobec neodtranoval...ale zase ja by som to najradsej odstranila hned..na kolko znamienok je ten zakaldny balicek?

el567

Ahoj Nika a si s vysledkom spokojna??? Tiez mam skusenost s tymto pripravkom, objednavala som si ho dokonca az z ameriky pred dvoma rokmi...ale tak vysledok ma dost sklamal...na niektorych miestach mi zostali jazvy vacsie nez bolo samotne znamienko :(((ale videla som to ako novu moznost, nejaky prevrat...bo som z tych znamienok uz zufala, mam ich neuveritelne vela...no bohuzial, zostala som iba sklamana...
Ty si ako na tom ak mozem vediet???Tiez ich mas na tele tak pozehnane?