Otazka pre mamicky co kojili

Príspevok v téme: Otazka pre mamicky co kojili
leanusa

Dobry den,mamicky ,viete mi poradit?Kojim uz 18 mesiacov,z toho pol roka len z jedneho prsnika a jeden mam vacsi nez druhy:(Ked prestanem kojit,napravi sa to?Budu rovnake?A viete mi poradit ako najlepsie prestat kojit,som uz z toho zufala:(Mala tak pri kojeni zaspava a ja nviem co dalej,chcem ist cim skor do prace .. . . Prosim poradte.Dakujem za kazdy prispevok.

linda30

Ahoj Leanuska:leukoplasty odlepené,akcia neúspešná.Malý má zvýšenú teplotu a to jediné ho v noci ukľudnilo...

blanka

Leanusa normálne dokola okolo chrbta a dobre stiahnút ako keby si mala niečo s chrbticu na malé to fungovalo ešte ma chodil lutovať že mám bo.

blanka

Ešte k tomu odvykaniu baby ,prvá cesta vedie ku gynekologovi predpíše vám tabletky pozor nie inekcie a od prvej tabletky si bábätko nesmiete priložiť opakujem nesmiete!!!!ja som to spravila tak že som si obviazala prsia s elastickým obvezom a malím som hovorila že mám BO ale treba začať ráno nie večer a potom to treba vydržať aspon 5 nocí a už bude dobre.A poviem vám kým som si dala 1 tabletku prešli 3 týždne .Jeto o psychike a nie je to lachké ja vám verím.

blanka

Ahoj Leanusa bola som chudá aj som ale povezd mi ktorej z nás to nevyhovuje to je ozaj to najmenšie nad čím sa treba zamíšlat.Skôr tie prsia sú na nič.A to tak isto ma až tak netrápi ono je to u niekoho "fráza"ale sme všetci zdraví a to je podstatné mám už"32"a už viem o čom hovorím.

leanusa

Blanka,si z mala zien,ktore mali trpezlivost kojit dvojicky tak dlho.Inac za ten cas si nevychudla?Lebo mne uz kazdy hovori,ze pri kojeni vraj vychudnem na kost . . .hahaha

blanka

Ahoj Linda dakujem ale ver mi že tích uznaní bolo velmi málo skôr si všetci mysleli že mi to už šibe.A stým odvykaním to nie je jednoduché mne to trvalo asi 3mesiace a prinútená som bola chorobou nikam sa neponáhlaj a to príde samé neaký impuls a budeš rozhodnutá v sekunde.Kojila som malé 2roky každú zvlášt a posledný pol rok nevydržali a kojila som ich naraz.Držím palce a šír dalej že kojiť sa oplatí Ahoj

linda30

Blanka:Ty si hviezda!Ako sa ti podarilo kojiť dvojičky?A ešte tak nenormálne dlho?Obyčajne sa baby vyhovárajú, že dvojičky sa ani kojiť nedajú,lebo keď papá jedno druhé plače,alebo si ich kojila naraz?No máš u mňa bod,teda dva.ha ha.Mne je jasné, že sa musí prestať totálne a žiadne ústupky nerobiť.Je to len na mame.Ale, je tu to veľké ALE!Niekedy je uplačkaný a prosebne pozerá a vieš, že ho ukľudní iba prso,no nedaj mu.Je to ako s tým smutným pohľadom túlavého psa,no nedaj mu najesť,neprichýľ ho aspoň na noc.No vidíš, a potom sa sťažujeme a vyplakávame tu, že odnaučiť kojiť sa nedá a ono je to iba v našej neschopnosti byť dôsledná.Robíme to ale kvôli nim,veď sme ich toľko chceli.Ja som na svojho druhého chlapčeka čakala celých deväť a pol roka.