Otazka pre mamicky co kojili

Príspevok v téme: Otazka pre mamicky co kojili
leanusa

Dobry den,mamicky ,viete mi poradit?Kojim uz 18 mesiacov,z toho pol roka len z jedneho prsnika a jeden mam vacsi nez druhy:(Ked prestanem kojit,napravi sa to?Budu rovnake?A viete mi poradit ako najlepsie prestat kojit,som uz z toho zufala:(Mala tak pri kojeni zaspava a ja nviem co dalej,chcem ist cim skor do prace .. . . Prosim poradte.Dakujem za kazdy prispevok.

linda30

Leanusa:Mala som niečo s netom, tak píšem neskôr a mám úžasné správy-my sa nekojíme od 8.3.!!!-cez deň vôbec ale povolím iba ráno,keď vstáva-čiže 1 krát denne.Prvý deň mrnčal,druhý sa ešte pýtal, či máme mňam a tretí si ani nespomenul...Je to zázrak!!!Sme z toho vonku, cítim sa ako keby ma niekto vyslobodil.Tie rána si ešte necháme v zálohe,ukľudní sa a ešte zaspí,ale čím viac bude teplo,bude už len čaj a vodička...

slniecko

ahoj leanusa.juj tak to ste pokrocili som rada aspon sa mozes vyspat v noci .hlavne ze ste v pohode a zdravucky .tak vam dalej drzim palce pekny den

linda30

Budí sa okolo tretej a potom viackrát ešte do rána.Keď mu dám,tak je ticho pokiaľ má plnú pusu,ale keď ho pomaličky vyberiem,o chvíľu zasa pýta.Niekedy poviem nie a tak chvíľu sedí mrnčí,ale potom si sám ľahne, lebo pochopil,že nedostane.Dnes sme boli u lekárky a videla ako stále žobronil a len mi zdvíhal tričko,povedala,aby som s tým prestala,lebo môžem mať aj zdravotné problémy.Vraj už to po roku nie je mlieko,a on nie je hladný a má len pocity vlastniť ma ako cumeľ a je to jeho veľký zvyk.Vraj sú prípady,kedy neskôr mala mamina problémy s krvotvorbou,s červenými krvinkami.Nie je problém kojiť aj 4 roky ak to bábo pýta napr. len večer pred spaním.Ale toto žobranie a stále ťahanie mamu za tričko je neúnosné a mám to zastaviť.Nemusím byť vraj rýchla,že bum a koniec,ale je humánnejšie ísť na to pomaly.Ona si ale myslí, že to v mojom prípade nebude možné a mám to skúsiť zrazu a koniec.Aj to urobím.Odo dnes sa sťahujem na noc vedľa do izby a cez deň mu budem núkať všeličo iné a na zajtra som si vybavila babku,vraj ho zavaruje,aby ma stále nevidel a neotravoval.Tak u nás ide do tuhého, drž mi palce a ja sa ešte ozvem.pa pa