Otazka pre mamicky co kojili

Príspevok v téme: Otazka pre mamicky co kojili
leanusa

Dobry den,mamicky ,viete mi poradit?Kojim uz 18 mesiacov,z toho pol roka len z jedneho prsnika a jeden mam vacsi nez druhy:(Ked prestanem kojit,napravi sa to?Budu rovnake?A viete mi poradit ako najlepsie prestat kojit,som uz z toho zufala:(Mala tak pri kojeni zaspava a ja nviem co dalej,chcem ist cim skor do prace .. . . Prosim poradte.Dakujem za kazdy prispevok.

linda30

My sme im to predsa už vysvetlili.Držíme sa už dva týždne a sme spokojné , že sme sa vyslobodili z tých nervákov a hádzaní sa o zem.Teda ja určite.Aj mňa keď vidí holú, okamžite uteká a vypytuje,ale nedám...ja som vydržala rovných 20 mesiacov a neľutujem, ale ďalšie by som kojila max 8-9 mesiacov.O prsiach sa baviť nebudeme, na to si založíme novú tému o plastických vylepšeniach a o váhe radšej tiež nie, lebo ja mám ledva 47 kg-vážim sa v rifliach s kabelkou v ruke a na prilepšenie aj s kľúčami od auta,takže raálnych tak 45,5kg.Tiež sa ma známi vypytujú, či som chorá a ja s úsmevom,že nie ja som matka telom i dušou...chceli by mať môj metabolizmus,nie? po toľkom jedle ,čo skonzumujem,hromade sladkostí a nemám ani kilo navyše..dúfam ale ,že teraz sa to konečne rozbehne a vyšplhám sa aspoň na krásnych 54kg..verím si

jejke

Ahojky babky,dojky.
Ja som prestala dojcit pred mesiacom a
stale by mala chcela a stale sa prisaje
ked ma vidi len v podpire a poviem ze sorry milacik a budi sa aj po nociach,
niekedy dva niekedy trikrat a je jej davam raz v noci sunar a podruhy alebo potreti krat ked sa zobudi caj, smola
mala si papat tuhu stravu cez den, je stale pritulna ako predtym a vazi 12kg 14 mesacna, to si myslim ze nie je dieta
po traume ...ked stale prospieva resp.pribera a keby som mohla kojila by som dalej, ale padali mi vlasy a bola som tak vystavena kojit taku gulku, medvedicu, ze som si musela aj cez den pospat, jedla som za dvoch ,brala vitaminy,a doslova srotovala sladkosti a vsetci mi hovorili ze som chuda akoby som mala rakovinu...este nikdy som tak nepostrehla zlepsenie stavu vlasov a najlepsie je ze ma uz nebolia kolenne klby... za mesiac co nekojim sa mi uplne stratili prsia ale pribrala som dve kila... nelutujem... co maju hovorit zeny co dojcili tri tyzdne alebo vobec nie...
drzim Vanm palce, budte silne, musite babu vysvetlit ze nieeeeeje a hotovo, je iba flasa....

linda30

deniska:..môžem jednu otázku? Odkiaľ pochádzaš? Ty nie si Slovenka? Nič v zlom ,ale toľko pravopisných chýb sa hádam ani nedá urobiť, jedine naschvál...v slove keď -napísať t a silné s tvrdým y...to chce ozaj silné nervy...neberúc do úvahy všetky ostatné "prešľapy" ,ale hlavne, že sme ti rozumeli...

deniska

ahoj leanusa.ja som kojila do13nastich mesiacou.mala som ten isty problem.do jedneho mesiaca som kojila s obidvoch prsnikou a potom len z jedneho do 13nastich mesiacou.ked som prestala kojit ta po dvoch tyzdnoch sa mi upravyl.a teraz mam obydva rovnake.a na pomoc jak prestat kojit je sylne nervy obydvoch rodicou.rada vecery by mal ist uspat malu otec aty sa neukazovat pocas uspavania.je pravda ze prve 3-4dni bude mala pred spanim plakat adost ale nie je ine vychodisko.daj svojmu muzovi flasku oblubeneho mlieka co rada pije mala a musy malu ulozit spat ocko nie mama.a to znamena aj pocas dna nedat jej prso ale pohar alebo flasku mliecka.u mna to pomohlo a teraz pekne spinka aj bez prsicka.moja mala ma sama izbicku.ket ju uspaval muz tak ja som plakala do postara v spalni.zda sa to byt drasticke ale inac sa to neda.dufam ze ti to pomoze.sylne nervy.pa.

linda30

Leanusa:odozva určite bude, a naša komunikácia sa neúmerne predĺži, lebo nočník je u nás nočná "nočníková" mora.Nerátam s tým, že by bol môj syn ochotný pripustiť, že si naňho niekedy čo i len sadne.Keď ciká do plienky obyčajne aj kričí mami aa,lenže keď naňho zavoláme, chytro utekajme na nočník, utečie a násilím to nejde, lebo strašne vrieska.Kúpili sme aj sedanku na wc, neúspešne...vraví, že -bojí bojí hapá...asi si myslí, že sa prepadne do záchoda...tak máme vždy a všetko aa v plienkach.Skúšali sme aj behať po dvore len v nohavičkách,vo viere, že mu bude mokré vadiť a začne sa pýtať, lenže on kričí, že stromček ani trávičku neociká a vôbec mu nevadí, keď si v nohavičkách nosí aj hodinu svoje poklady...to je na novú tému....

leanusa

Linda:Ahoj,my nekojime uz 2 tyzdne,je to fajn pocit.Ale este treba naucit na nocnik a sme dobrii.Zalozim novu temu na nocnik:)

linda30

Leanusa:Neboj aj môj sa ešte o všeličo pokúša.Stokrát za deň príde pýtať a spustí strašne divadelný nárek,ale keď vidí, že mu to nepomáha, intenzita sa stráca a nakoniec to vzdá.Ráno začal hrozne vrieskať- koja mňam mňam a ja, že nemám ,koja neni -reval reval a chvíľami prestal a poškuľoval, že čo to so mnou robí a keďže ja nič akože skalopevne presvedčená,tak ho to prešlo zobral s jedom v očiach čaj a cucal fľašu.Niekedy mi to príde zvláštne, že už to skončilo, normálne mám chuť dať mu, keď sa tak túli a je zlatý,ale viem, že by to potom nikdy neskončilo a ja už chcem ísť na dovolenku čistá, nie s miminom na prse každých päť minút.pa pa ozveme sa ako pokračujeme.