Busenie srdca, dusnost

Príspevok v téme: Busenie srdca, dusnost
milan81

Dobrý den,

mám problém s dýchaním. Pretrváva už asi týžden. Asi pred týždnom v noci sa mi rozbúšilo srdce. Postupne sa velmi zrýchlilo akoby ho išlo roztrhnút. Na to som sa zobudil a posadil, po pár sekundách sa v okamihu tep vrátil do normálu. (Takéto daco sa mi stáva tak raz za rok-dva). Odvtedy mám posledný týžden prerušovaný spánok, stále sa budím, rýchlo mi v spánku bije srdce. (Co je asi ciastocne spôsobené aj stresom zo strachu z možného zopakovania toho búšenia). Od toho búšenia sa k tomu pridala i kludová dušnost (a obcasné nepravidelné búšenie srdca), ktorá trvá už asi 5 dni. (Ked ležím tak dušnost nepocitujem). Takéto stavy dušnosti a nepravidelného srdecného rytmu mávam tiež tak raz za rok-dva, ale za jeden-dva dni zmiznú. Mám sedavú prácu, momentálne máme v práci trochu stres ale nechcel by om to hádzat iba na psychiku. Poslednú takúto dušnost som mal pred štátnicami, kedy som sa asi 3 hodiny nemohol vôbec nemohol úplne nadýchnut, a pri trochu hlbšom nádychu alebo rýchlom pohybe ma dost silno pichalo v lavej strane hrudníka. Vtedy som mal dost stres a celé dni som sedel za pocítacom. V minulosti som mal mierne problémy s vysokým krvným tlakom, tlak som si nemeral asi posledné dva-tri roky. Vopred dakujem za všetky odpovede.

[zruseny12]

Ahoj.Milan81,Tazko radit davky ako co mas uzivat,lebo ja som citala,ze aj pri predavkovani vit. a miner.je presne taky isty efekt ako ked Ti chybaju.Proste telu skodi,ked sa predavkujes vit. a min.a ma take iste priznaky ako ked mu tie vit. a min. chybaju.Najlepsie by bolo si zistit ktore ti chybaju.Ale vitam sk.B,B-komplex mi povedal lekar to co som uz pis.vcera.Ja osobne by som zacala brat iba B-komplex.Aby odbural stres a uvidis co bude dalej.Ja som tak postupovala ked som mala problem s crevami.Mala som ist na vysetrenie.Je to nepr.vysetr.Ale,zacala som brat B-komplex forte-rano1tabl.PO 3mes.sa mi creva ukludnili,a mozem povedat.ze mi to pomohlo.Ale B-kompl.uzivam stale.Tak neviem.Prajem TI pekny podvecer,aby si nasiel nejake riesenie.

milan81

cez den je to v pohode, obcas citim, hlavne rano ze mam vyssi tlak, ale inak dobre. zhorsuje sa to k veceru a busenie a problemy hlavne v noci (mozno aj cez den, ale to si asi neuvedomujem)

milan81

ja to robim tak, ze cez den si davam horcik+vapnik sumive. navecer si dam napr. quantum a pred spanim persen a v noci ak na mna daco pride tak magnesium 500mg+bkomplex. nie je lepsie dat si napr. obycajny bkomplex 3x denne ako raz za den vyssiu davku napr. b-komplexu forte?
ked si davam mensie davky viac krat denne, nie je to rovnomernejsie a lepsie?

RNG

Co tak vyssie davky beciek, specificky na stres, preto sa aj tak nazyvaju: Stress-B. A komplexne mineraly, nie len magnezium=horcik, napr zmes na kosti. Pri strese sa spotrebuva nielen horcik, ale aj ine.

milan81

stava sa aj vam niekedy v noci, ze sa zacne srdce velmi zrychlovat a zrychlovat a za niekolko sekund sa vrati do normalu?

[zruseny12]

TAk Milan81,B-komplex-forte obsahuje-VitaminB1,B2,B6,B5,Vit.PP,B3,MNe lekar povedal,ze tieto vitaminy skup.B mozem uzivat stale preto,ze su stale v tele nedostatkom hlavne pri strese.Tak neviem Daju sa kupit v lekarni stoja okolo 50sk.Prajem pekny podvecer.

jana123

centrum,quantum obsahuje len urcite mnozstvo,ktore potrebuje zdrava osoba na den. Konktretne ako magne, magne B 6...obsahuje len horcik,ktory potrebujes vo vacsej miere aj ty teraz pri strese. Takze to mnozstvo,ktore je v napr. centrume ti nestaci. Mne lekar odporucil to magnesii lactici 2x denne. Vitamin B komplex je super vec,ale ten ti postaci vtedy ked mas menej stresove obdobie alebo preventivne. Ale ked mas taketo blbe obdobie,tak je lepsie to magne B6