Vaginálna mykóza - Babské rady vs. rady lekára

Táto diskusia patrí k článku: Vaginálna mykóza - babské rady vs. rady lekára
Vaginálna mykóza - babské rady vs. rady lekára

Vaginálna mykóza je civilizačným ochorením, ktoré aspoň raz za život potrápi tri štvrtiny slovenských žien. Takmer polovica z nich trpí týmto ochorením opakovane. Až polovica respondentiek však v prieskume agentúry Median uviedla, že o tomto ochorení nemá dostatok informácií.

fantomka

evkaT Enzymy su velmi fajn pri tychto problemoch. Len tiez je nutne nejaku dobu ich brat, aby sa mykoza nevratila, aby bol klud. A suhlasim s tebou co si pisala, ze je to problem, ktory by som nepriala nikomu.

evkaT

no fakt jedna z najhorsich veci co sa moze statm nepsijemna...otrasnie nieco...u mna sa zvykli opakovat tak som vyskusala uzivat wobeznym...a zatial som este nemala, chvalabohu

Chéri

A to je ešte väčší problém, že o tom nechceme hovoriť, že nechceme zájsť k lekárovi a niečo s tým spraviť, potom to je ešte horšie lebo mykóza naberá na sile :/

sporenta

chéri ani ja to neprajem nikomu... ale je pravdou, že veľa žien tento problém má, alebo si ním už prešlo... mykóza je myslím takým strašiakom pre nás ženy... mnohé ale máme problém o tom rozprávať a nieto ešte to riešiť...:/

vanilka56

je to peklo, hlvane tie obmedzenia, aby sa to nevratilo, ale vacsinou je za tym imunita, ked sa to vracia napriek tomu, ze vsetko dodrziavas... skus wobenzym, svagrina s nim bola mega moc spokojna

sporenta

sherbatskyCA musím ti dať za pravdu... aj ja som ho užívala, keď som mala tieto ženské problémy... fakt akože to neprajem nikomu zažiť, najmä v lete keď tieto problémy prídu tak to je na nervy... minulý rok som prežila prvé leto bez nich... bez mykózy a bolo to ozaj super... :)

sherbatskyCA

urcite wobenzym, odporucila som ho vsetkym kamoska, co mali podobne problemy a nedame nan dopustit, uplne vykupenie :D