Vaginálna mykóza - Babské rady vs. rady lekára

Táto diskusia patrí k článku: Vaginálna mykóza - babské rady vs. rady lekára
Vaginálna mykóza - babské rady vs. rady lekára

Vaginálna mykóza je civilizačným ochorením, ktoré aspoň raz za život potrápi tri štvrtiny slovenských žien. Takmer polovica z nich trpí týmto ochorením opakovane. Až polovica respondentiek však v prieskume agentúry Median uviedla, že o tomto ochorení nemá dostatok informácií.

barte

mykoza je velmi neprijemna zalezitost, treba ju preliecit poriadne a co najrychlejsie, kym sa tak velmi nerozsiri, vyborny je Canesten - -odkaz odstránený- , sama s nim mam perfektnu skusenost, tableta je velmi prakticka a ucinna, ale pouzila som aj krem pre istotu, ktory je vhodny aj pre partnera

stastnablcha

ja som stavila na probioticke tampony. objednavam ich spolu s amilkom pravidelne z lekarne a problemy zmizli. inak si pamatam tie casy ked mi tvrdili ze natriet sa jogurtom je super napad, ale to ako som potom trpela... no uz nie.. :)

galbani

Ahojte ja tiež trpím už niekoľko rokov a všetko čo som brala doteraz mi pomohlo tak na chvíľu aj ten tea tree olej som skúšala ale doktorka mi vynadala lebo som k nej prišla že ma všetko štípe po tom oleji.On strašne vysúša tak mi doporučila nejaké lieky volá sa to Enzymax beriem 2 krát denne už 8 dní a teda sa mi polepšilo viditeľne

galbani

Ahojte ja tiež trpím už niekoľko rokov a všetko čo som brala doteraz mi pomohlo tak na chvíľu aj ten tea tree olej som skúšala ale doktorka mi vynadala lebo som k nej prišla že ma všetko štípe po tom oleji.On strašne vysúša tak mi doporučila nejaké lieky volá sa to Enzymax beriem 2 krát denne už 8 dní a teda sa mi polepšilo viditeľne

MEDULIENKA7

Ahojte,,ja sa trápim s mykozu rok,gyneolog mi predpísal najprv vaginálne tablety...4 druhy následne po sebe,,žiadne z nich nezabrali.,tak mi dal užívať fluconazol tablety,..Dúfala som,no nepomohlo ani to,už som bola zufala z toho.,probiotiká som užívala dlhodobo,k tomu zinok, c- vit.forte,,rakytnikový olej na imunitu,bylinné čaje,diétu som držala poctivo,vylúčila cukor ,bielu múku,i tak nič nepomahalo...,strácala som nádej,moje zúfalstvo ma prinútilo premýšľať,prečo nič nepomáha,napadlo ma vyšetrenie imunity,,,a lekár zistil umňa poruchy imunity- a silnú alergiu ,takže sa liečim,niesom nadšená,no aspoň sa zistila príčina.,už nechcem bezvýsledne pchať do seba chémiu,tak mi poradil jeden super lekár oreganovy olej camdimis,a prirodné tablety alicín.,k tomu pijem čaj echinaceu ,toto užívam a zabralo to,div sa svete!
A keď si pomyslím,čo som sa natrapila s nepríjemným svrbením,poznáte to..kvapkala som teatree olej na tampóny,kopu peňazí som stratila na liečivá ,mastičky,vitamíny,a zbytočne.!
A pritom pomáha jednoduchý liek: samotný oreganovy olej !

stastnablcha

ja si objednavam z dr.max probioticke tampony a odvtedy mam total pokoj. a to som tiez poskusala kadeco... ale toto zabralo

Zuzi 123

Výborný výživový doplnok pri opakovaných mykózach je Enzymax V. Kúpite ho normálne v lekárni. Posobí proti plesniam, baktériám, vírusom, je protizápalový, obsahuje vitamíny na podporu imunity a hojí poškodenú sliznicu

Katka Katka

probiotiká možete dostávať do tela prirodzene - probiotické jogurty, výborné je aj kefíové mlieko, veľa zeleniny, obmedziť rafinovaný cukor, treba podporiť imunitu aby sa telo dokoáalo brániť samo