Vaginálna mykóza - Babské rady vs. rady lekára

Táto diskusia patrí k článku: Vaginálna mykóza - babské rady vs. rady lekára
Vaginálna mykóza - babské rady vs. rady lekára

Vaginálna mykóza je civilizačným ochorením, ktoré aspoň raz za život potrápi tri štvrtiny slovenských žien. Takmer polovica z nich trpí týmto ochorením opakovane. Až polovica respondentiek však v prieskume agentúry Median uviedla, že o tomto ochorení nemá dostatok informácií.

domixie

z prehnanej hygieny? mozes mi napisat ako ti nieco taketo mohlo napadnut? predsa len hygiena je velmi dolezita a u nas zien ani nehovorim, to je samozrejmost, tak preco by z toho mali vzniknut nejake problemy

fantomka

sporenta To by som nebola povedala, ze so zenskym takymto problemom moze mat suvislost imunita. Ja som si praveze myslela, ze to moze vzniknut z prehnanej hygieny alebo z cohosi takeho. Ak tomu spravne rozumiem podla toho, co si mi napisala, tak ak si dam imunitu do top stavu ako ma byt tak mykoza zmizne z mojho zivota?

Chéri

U mňa každý takýto problém mala na svedomí imunita. Veľakrát si jej význam neuvedomujeme, až kým sa niečo nestane, až kým nám ju niečo neoslabí a následne sa na nás začnú valiť mnohé zdravotné problémy, o akých sa nám ani nesnívalo.

sporenta

nie je dobré ho hneď vysadiť, je dobré ho aj naďalej užívať... istota je istota... aspoň ja to tak vnímam... v podstate je aj na mykózu... aj na zápaly... celkovo na imunitu... veľa problémov má na svedomí práve oslabená imunita... a enzýmy tento problém riešia...

fantomka

sporenta Ako je to s tymto liekom, o ktorom si pisala? Ked mykoza odide tak je vhodne ho vysadit? Alebo nie? Je to priamo akoze na mykozu urcene?

sporenta

mykóza mňa tiež vedela kedysi potrápiť... skúšala som kadečo aj mnohé veci, o ktorých ste tu písali... ale úspech nejako žiadny, čiže po väčšine to pre mňa boli len vyhodené peniaze a mala som hlavu v smútku... potom po nejakých mesiacoch trápenia mi kamarátka odporučila Wobenzym... keďže ona s ním mala skúsenosť... tak som skúsila, povedala som si, že stratiť už nemám čo... a ani som nestratila... pomohol mi definitívne sa z mykózy dostať... čo bolo pre mňa veľkou úľavou... to fakt, keď človek nezažije mykózu tak nemá ani len predstavu jak môže potrápiť...

Emika

Ak by mal niekto záujem, posuniem Rosalgin - v originál balení bolo 6 vrecúšok, zostalo mi ich 5, pôvodná cena 5,10€, predám za 4€, záruka do 5/2019.

ditha

Tiež som skúšala ten olej ale mne veľmi nepomohol dokonca ma to svrbelo ešte viac ako predtým .V lete je to ešte horšie kvasinky sa množia nie a nie sa ich zbaviť.Niekedy som brala wobenzym ale teraz som začala užívať Enzymax je to liečba enzýmami ktoré telu chýbajú.Beriem to iba 2 týždne tak neviem či to bude mať dlhodobý efekt