Vaginálna mykóza - Babské rady vs. rady lekára

Táto diskusia patrí k článku: Vaginálna mykóza - babské rady vs. rady lekára
Vaginálna mykóza - babské rady vs. rady lekára

Vaginálna mykóza je civilizačným ochorením, ktoré aspoň raz za život potrápi tri štvrtiny slovenských žien. Takmer polovica z nich trpí týmto ochorením opakovane. Až polovica respondentiek však v prieskume agentúry Median uviedla, že o tomto ochorení nemá dostatok informácií.

Chéri

Zuzula zase raz ti musím dať za pravdu, ak je imunita na tom dobre, ak je v poriadku, tak mykóza nemá prečo sa objaviť. Objaví sa v prípade, že telo nie je na tom dobre, že sa nevie brániť ;)

zuzula28

Fantomka ak budeš pravidelne si imunitu posilňovať, tak nevidím dôvod prečo by sa mal tento problém u teba ešte zopakovať, predsa len sa objaví, keď telo nie je na 100% v poriadku ;)

fantomka

briozka Uz aj ja ho mam na mykozu vyskusany a teda mas pravdu, prinasa vysledky. Problemov som sa zbavila a citim sa velmi dobre, dufam, ze mykoza sa mi uz nevrati v zivote :)

zuzula28

Sbab takáto mastička je z môjho pohľadu úplne zbytočná, pretože problému ťa nezbaví, len prejaví pri najlepšom jeho prejavy, že možno na chvíľku sa ti uľaví, ale mykózu ako takú nevylieči ;)

zuzula28

Si myslíš, že ja som kedy na to prišla? Tiež som sa nechala mykózou vytrápiť a až potom som začala konať, ale tak radšej neskôr ako nikdy, lebo neviem si predstaviť, keby ešte dnes u mňa mykóza prebývala, by som asi z kože vyletela!

Chéri

Zuzula som rada, že zdieľaš rovnaký názor aký mám aj ja. Ja som na toto všetko prišla keď som mala zdravotné problémy, ktoré ma obmedzovali, ktoré mi pomaly spávať nedali :/

zuzula28

Simcina poviem ti, že mám rovnaký pocit. Liek, o ktorom Chéri písala nižšie je podľa mňa pri týchto problémoch must have, aspoň z mojej skúsenosti môžem povedať, že pomáha, že lieči ten problém presne tam, kde je potrebné.

simcina

len myslis ze toto je riesenim? ja mam pocit ze toto co ty pouzivas akurat tak potlaca prejavy mykozy ale definitivne ta jej nezbavi :(