Maligny melanom - rakovina koze

RNG

Medicky monopol urcuje, co je oficialne dokazane a co nie. A ten je samozrejme ovplyvnovany farmaceutickym priemyslom, ktory tlaci len patentovane chemicke lieky
Ze boli statisice ludi vyliecene z roznych rakovin inymi=alternativnymi prostriedkami monopol neberie do uvahy a dokonca zatajuje a tie metody napr v USA vyhlasili napriek ich uspechom za zakazane. Ze je to protiustavne, to monopol nezaujima. Na pomoc po ozarovani a chemoterapii na regeneraciu tela pomaha odmorovanie enzymami a absorbentmi, na radiecvne poskodenia su dobre rozane adaptogeny, ako napr astragalus, na zvysenie poctu a aktivity NK bielych krviniek, co chemo a radiacia nici, ale telo ich potrebuje na boj proti novovznikajucim rakovinnym bunkam pomaha brat rozne hubove vytazky ale najma betaglukany (beta 1,3 vetvene na 1,6) atd.
Zialbohu , ako farmaceutka llek spravne poznamenala, nic z tohoto, hoci je to preukazane na statisicoch pacientov nie je OFICIALNE UZNANE a teda nemozes ocakavat, ze ti to bezny lekar vobec spomenie, alebo dokonca poradi, cest vzacnym vynimkam ,lekarom, co to prevadzaju aj napriek prenasledovaniu medickym monopolom.

llek

Pri malignom melanome je najpodstatnejsie, aby bolo znamienko spravne odstranene, aby boli ciste okraje a aby bol potrebny lem cistej koze. Dolezite z prognostickeho hladiska su potom udaje, ktore poskytuje patolog - velkost a najma hrubka melanomu, to su podstatne veci, ktore nam pomahaju do znacnej miery predvidat, aky bude asi dalsi priebeh. Ak je znamienko kompletne odstranene, pacienti su len sledovani. Nie je dokazane, ze by nieco ine zlepsovalo vysledky. Ako pri mnohych inych ochoreniach, treba mat kus stastia. Mnohi ludia po svpravnom vybrati znamienka maju navzdy pokoj. Jednou z dolezitych veci aj aj psychicka pohoda a schopnost normalne zit. Chronicky stres a neustaly strach, ze co ked..., to je cesta nikam a ku zdraviu urcite neprispeje

Iva27

RNG,prosim o radu, co mam presne uzivat.Na imunitu teraz beriem IMUNOR a zatial beriem FLAVIN a Indol3c.Dakujem za odpoved.

piešťany

No ja som bola v solárku asi 5x a to pred 15 rokmi.Opalovala som sa,ale neznášala som to. Robila som to kvôli môjmu ex.Doplatila som na to.Ale pozrite sa na kúpaliská ako sa ľudia vypekajú.Znamienka má skoro každý.To by musel mať melanóm skoro každý.

whiteg

TREBA SA CHRAAAAAAAAAAANIT,NEVYSTAVOVAT SA SLNECNEMU ZIARENIU,CHRANIT SVOJE DETI,NEOPALOVAT SA PRAVIDELNE KONTROLOVAT KAZDY ROK PRED LETOM AJ PO LETE ZNAMIENKA,PODOZRIVE ZNAMIENKA SI NECHAT VYBRAT SKALPELOM,O KOZU SA TREBA STARAT A NIE SA VYPRAZAT NA SLNKU LEBO JE TO V MODE NEHOVORIAC O SOLARKU.PRETO STUPOL VZNIK MELANOMU NA SVETE HLAVNE U MLADYCH LUDI.VSETCI CHCU BYT OPALENY,FASHIONISTI A POTOM PROBLEM.Ja som hrda na moju bielu plet a kedze mam vela znamienok tak sa natieram kazdy den od marca do oktobra.chodim na dermatoskopiu a mam 25 rokov ziadne vrasky a vyzeram na 15.Vdaka tomu ze sa neopalujem.

Ivka 1

Veru nestačí :( . Pretože to,že žijeme zdravo je len naša ilúzia. Ovocie a zelenina je len prázdna vláknina s mizivým obsahom vitamínov a minerálnych látok. Je potrebné konzumovať denne niekoľko kilogramov, aby sme dosiahli potrebné denné dávky výživných látok.