Maligny melanom - rakovina koze

kablica

ked sa melanom rozprasi po celom organizme, mozes podavat aj hviezdny prach a je po tebe...pacient by zomrel tak ci onak. A za tymto tvrdenim si vzdy budem stat.

RNG

Vo vsetkych odboroch a cinnosti ludi volna konkurencia vedie k pokroku . V medicine ho dnes jednostranny monopol bezohladne potlaca, pod ruzkom pokroku a pomoci ludom, ale v skutocnosti na ochranu svojich zaujmov.
Viem, ze vacsine ludi sa zdaju teorie o roznych sprisahaniach nemozne a neprijatelne, ale zialbohu v praxi tu prebiehaju cely cas a to sa tyka aj mediciny, nie len politiky alebo roznych priemyslov a bankovnictva.

RNG

Nuz ja osobne sa na lekarov velmi spolieham, len si ich vyberam z tych , co pouzivaju skoro vylucne alternativne prostriedky, najma neskodne a vysokoucinne potravinove doplnky.A maju s nimi uspechy ovela lepsie, ako so schvalenymi farmaceutickymi chemikaliami.

Ivka 1

Moja najnovšia skúsenosť : koncom minulého roku diagnostikovaný MM , lekári čakali s liečbou do februára t.r. , neodporučili ani žiadnu inú liečbu , začiatkom apríla t.r. podaná prvá a posledná dávka chemoterapie. Chemoterapia nemala pozitívny účinok a preto lekári ďalšiu dávku neodporúčali.Rovnako ani rádioterapia sa neodporúčala ako účinná liečba. V máji pacient zomrel. Preto budem vždy každému odporúčať, aby sa nespoliehal len na lekárov ale hľadal aj iné spôsoby pomoci. Dobré skúsenosti sú s kombináciou chemoterapie s prírodnými doplnkami, samozrejme pod dohľadom lekárov - odborníkov ako v onkologickej liečbe tak v oblasti prírodných doplnkov. Ani prírodné doplnky by sa nemali podávať od buka do buka, dôležité sú kombinácie .Rovnako v liečbe chemoterapiou sa lekár môže pomýliť.Dôležité je začať s liečbou čím najskôr, je to boj s časom.

RNG

Ja osobne sa nespolieham na stastie, ale pouzijem vsetko potrebne a zname pomocne, ci uz je to oficialne schvalene alebo nie.
Ved aj kazdy novy liek predtym, ako bol oficialne schvaleny uz bol ucinny
A zato, ze sa farmacii neoplati financne zaoberat s prirodnym,i doplnkami este neznamena, ze nie su ucinne. Dokaz toho je hromada vyskumu a statisice vyliecenych ludi prave doplnkami. Vcitane napr mna, ktory som si vypalil doplnkami rozne predrakovinne utvary na kozi, ktore sa vytvorili ako nasledok pricasteho opalovania v mladosti(keratinoza a bazalna karcinoma).

RNG

Chybne bunky v tele sa tvoria ako nasledok zamorenia roznymi karcinogenami, zasadne, tj provorady zaujem, aby sa ich tvorilo co najmenej novych je odmorit telo a nevystavovat sa dalsiemu zamoreniu, vcitane napr privela ultrafialoveho svetla a roznych ziareni, co vo velkych davkach poskodzuju DNA buniek a vedu k roznym rakovinam.
. Potom je druha zalezitost posilnit a aktivovat obranny system tela, ktory by mal take rozne poskodene a bujnejuce bunky likvidovat, nie naopak ho oslabit.

llek

Osoba s nickom Piestany postupila len operacne odstranenie melanomu, takze mi v jej pripade nie je jasne to odporucanie "odmorovania" po CHT a RT.
Mam v blizkej rodine vlastnu skusenost s melanomom, znamienko bolo kompletne odstranene pred vyse 25-timi rokmi, nebolo pekne, svrbelo, zmenilo farbu, zacalo sa osupovat, zvacsilo sa, histologicky melanom ako vysity. Ked sa ukazalo, ze to bol melanom, bola este radikalizacia a potvrdilo sa, ze okraje su ciste. Dotycny neuzival nic, normalne zil, normalne jedol, ani sa neodmoroval, ani sa neodyzsloval, ziadne doplnky, hlavne normalne zil a je tu, melanom uz nikdy viac nevystrcil rohy. Treba mat tak ako vo vsetkom kus stastia. Dolezite je dat si znamnienko vysetrit a potom vcas spravne, podla odporucenia dermatologa vyoperovat. No a co je tiez dolezite, nechodit do solarka a nevypekat sa na slnku

RNG

Protirakovinnych rastlin je uz vyse 3000 registrovanych samozrejme najma vytazky z urcitym mnozstvom , dostatocnym, aktivnych latok z nich su klinicky ucinne.Zo znamych okrem astragalusu spomeniem najma reishi chaga, al3e aj ine mozu byt pomocne, a z inych latok samozrejme cistiace enzymi, betaglukany, graviola, paw-paw, chlorid cezia, a rozne antioxidanty a protizapalove latky, curcumim,wogonin, polyfenoly a antokyanidy z hroznovych semien a supiek, Luteolin, quercitin, rutin, hesoperidin, resveratrolEGCD velke davky vitaminu C, dokonca ja vitamin D-3 a rozne ine.