Maligny melanom - rakovina koze

piešťany

Môže to byť aj pigmentový névus,ktorý sa začal meniť na melanom,len,že by to lekár nechcel povedať priamo?

RNG

oprava preklepov, ...Bcl-xL
HER2/neu
Medicina je veda tj co si kto mysli a veri tu nie je podstatne, ale co sa dokaze mnohonasobne na roznych nezavislych studiach a praxi je smerodajne.
Dr Russel Blaylock je okrem zaujmu o alternativne liecenia roznych problemov, od rakovin as po geriatriu=starnutie aj velmi znamy neurochirurg, ktory tiez prednasa na University of Mississippi Medical center, v meste Jacksom stat Mississippi.

RNG

Spontanne ozdravenie je termin, ktory pouzivaju lekari aby sa vyhli priznaniu sa, ze precistene a posilnene telo ma schopnost znicit rakovinne bunky. A tomu precisteniu a posilneniu sa da velmi aktivne dopomoct najma tymi roznymi menovanymi doplnkami. nakoniec na to su z nemocnic, kde pouzivaju doplnky plno , cim myslim tisice vyliecenych pacientov.
Metastazovanie rakovinnych buniek je mozne len pri porusenej kolagenovej strukture, kde sa jednotlive bunky vedia uvolnit a cestovat po tele. Kolagenova struktura sa da ale znacne posilnit tym, ze beriwes vacsie davky vitaminu C a L-lysinu, ako to odporucal uz davno Linus Pauling, a Mathias Rath, ktory ako prvy objasnil so svojimi spolupracovnikmi sirenie sa metastaz po tele.
Inac vysiel od dr Blaylocka periodikum za mesiac Jun 2014, ktory je venovany cisto rakovine a objasnuje rozne pohlady na rakoviny, ci uz schopnost sa maskovat pred telesnou obranou, vyrobu enzymov ktore rozrusuju kolageny, schopnost energeticky parazitit na okolitych bunkach(tj teoria, ze rakovinne bubky spaluju len cukry tu je vazne ohrozena, hoci samotne rakovinne bunky bez okolityc v Petriho miske naozaj ziju najma z cukrov, ako povodne uz v roku 1924 zistil Otto Warburg) tiez uvadza, ze rakovinne bunky vedia vyrobit aj rozne latky, ktore deaktivuju rozne biele krvinky z aktivneho/killer mode do neaktivneho dokonca ochranneho modu. Ako priotirakovinne uvadza
betaglukany(1,3 na 1,6)
rozne extrakty z hub
curcumin
Quercitin
Apigenin
Luteolin
Resveratrol
EGCGVysoke davky vitaminu C
Vitamin D-3
DHA
elagicka kyselina a hromada inych antioxidantov.
a zarioven vysvetluje, ktore rozne faktory , co su pritomne pri raste a sireniu rakovuin tieto jednotlive rozne potlacaju(NF-kB, Stat 3, BCL2, BCL-x1, a gen podporujuci rast rakocinnych buniek HER2/n
Tych 12 stranok je hodne zlata.
Dr Blaylock pracuje vo vyskume a lieceni rakovij od roku 1975 a je to skutocna kapacita . Samorejme nie je jediny a jeho pomocne doplnky tiez nie su jedine, na rakoviny je dnes uz vuse 350 ucinnych metod, ako to popisuje napr publikacia vydavatela Eulera, ktory ich pracne pozbieral z prac roznych alternativnych lekarov a klinik
www.alternativecancerresearchinstitute.com

kablica

RNG, ty mozes byt presvedceny o comkolvek, nie je to relevantne. Ked budes prerasteny melanomom, zomries bez ohladu na doplnky, to je fakt. Jedine ze by u teba doslo k spontannemu uzdraveniu, co sa obcas-velmi zriedkavo-stava. Nebola by to vsak zasluha doplnkov.
Nadej a piestany-nikoho neodpisujem, neviem, kde ste na to prisli. Presne ako pisala llek-clovek sa moze vyoperovanim vyzdraviet a takisto moze zomriet. Mne blizky clovek taktiez trpel na melanom, zatial zije. Ale som si vedoma faktu, ze akonahle by metastazoval, je koniec, s tym jednoducho treba pocitat. Nic viac, nic menej. Jednoducho je to velmi zhubny nador prakticky nereagujuci na chemoterapiu a ak metastazuje do celeho tela, koniec.

RNG

Nuz ja som zase presveceny, ze aj ked mas po tele stovky metastaz, nie je situacia beznadejna. Len treba rychlo konat a hromadou roznych protirakovinnych naraz.

piešťany

Ja na to zabudnem,nemyslím na to.Len už mi to nedá a prídem sem.A nepáči sa mi,keď nás niekto odpisuje dopredu.Verím,že všetci budeme v poriadku.

llek

Piestany, ak niekto po vybrati melanomu normalne zije a nesnazi sa na to cele prilis mysliet, na tom nevidim nic zle, naopak je to pre daneho cloveka dobre, normalne dalej zije a veri, ze bude mat stastie. To neznamena lahostajnost. Nie je to lahke, ale prilis sa v tom celom vrtat, neustale sa tym trapit, to mi nepride ako spravna cesta. Mam pred sebou kazdy den pacientov, a kazdeho sa snazim viest tak, aby aj s chorobou, aj po chorobe podla moznosti normalne zili dalej svoj zivot a tesili sa z neho. Byt stale v strese, v strachu, v uzkosti, to zdraviu ako takemu neprospeje. Darmo si tito ludia davaju kila doplnkov na podporu imunnity. Strach a uzkost z nich urobia dozivotne chorych ludi. Pri melanome treba mat kus stastia. O tom som na zaklade toho, s cim sa stretavam presvedcena. Nebudem tu opisovat pripady, ked veci nesli dobre, naco. Melanom je hnusna choroba, ale je velmi vela ludi, co mali vyoperovany melanom a su roky rokuce OK, treba sa s tym naucit zit a naucit sa co s tym, ked pride naval strachu a uzkosti

piešťany

Ja poznám zo svojho okolia dievča,ktorej vybrali ako 20 ročnej melanóm a odvtedy je 5 rokov,ďaľšiu,ktorej vybrali melanom pred 7 rokmi a tiež žije.Vydala sa má deti a funguje normálnym životom.Ale poznám aj jednu kočku,ktorá sa veľmi opaľovala a na zdravej koži sa jej spravil melanóm.Išla keď jej mokval.Vzala pár chemoterapií žila 8 rokov.Žiaľ už nie je medzi nami.Mala 37 rokov.A jeden pán LEKÁR,ktorý vedel,že má melanom a nechcel to riešiť,tak aj zomrel.Myslím,že je rozdiel melanom zo znamienka a melanom na zdravej koži.Aj,keď je to vždy melanom.Zaujímam sa o to.Neskutočne veľa ľudí má vybratí melanom.Len niekto na to zabudne a iný zase nie.Niekto je lahostajní a niekto nie tak ako k sebe,tak aj k celému životu.