Maligny melanom - rakovina koze

piešťany

Lemongrass je citrónová tráva má sa užívať v surovom stave?lactoferrin som našla kapsule,sulphoraphane sa nachádza v kapuste a brokolici,chlorid cezia to skúsim kúpiť v lekárni,paw paw predávajú plody,citotioxika to neviem nájsť.Môže to takto byť?

RNG

Nuz tentokrat suhlasim s operaciou co najskor, kedze sa jedna a malicky zakrok len na povrchu koze, nie o nic vacsi, ako vybranie znamienka, na co sa to casto velmi podoba, az na to, ze to velmi rapidne rastie.
Ale aj tak by som pouzil silne citotoxika a to nie jedno, ale viacere, vcitane gravioly,paw-paw, chloridu cezia,sulphoraphane, a uz uvedeneho artemisininu a lactoferrinu, pripadne aj inych. Totiz z melanomy sa moze ostiepit kedykolvek a velmi pravdepodobne hromada rakovinnych buniek a sposobit kdekade v tele metastazy a teda ich treba co najskor adresovat a nie vyckavat az sa rozrastu na lekarmi viditelne nadory.
A bral by som aj silne enzymy, co precistia telo a tym znizia pravdepodobnost tvorenia novych bujnejucich buniek a zaroven zvysia obranyschopnost tela, tiez betaglukany, ktore zintenzivnia cinnost NK buniek a ich tvorenie, lebo tieto su hlavny obranny prostriedok, tela ktorym telo nici rakovinne a ine chybne bunky.

Nuz ale to som ja a moje lekarske zdroje. Vy si robte co chcete.
A ja vas nebudem nazyvat ani sarlatani, ani nebezpecni ludia, ktori svojimi radami ludom uskodia.
Ja robim najlepsie, ako som informovany mojimi lekarskymi zdrojmi, a vy tiez.
Takze sa mozeme dohodnut, ze tu nebudu zbytocne osobne utoky.

Teda ked jednam s civilizovanymi ludmi....

llek

Pri melanome plati, nicim nedrazdit, teda ani mechanicky ani chemicky. Pri melanome potrebujes hlavne dobreho chirurga, ihlu a sici material, to je vsetko, zabudla som este dobreho patologa. Myslim si ze nikto z vymenovanych neprenasleduje ani neovlada svet, jedine ze si podstivo konaju svoju pracu, jeden zavrety na operacke a druhy v labaku pri mikroskope.
Pokial viem v tejto teme ide o melanom, tak by bolo dobre sa drzat temy. Bazocelularny karcinnom je celkom ina kapitola

RNG

Roztok sa kupit neda, musis si ho spravit sama. Artemisinin som dostal z Swansonvitamins.com a DMSO som kupil od firmy, co ho vyraba. Robia s tym hrozne problemy, lebo farmacia chce kompletne blokovat predaj DMSO, hoci sama ho pouziva napr do transdermalnych naplasti.
Nesmie to byt technicke riedidlo DMSO, ale aspon 99.9 % cisty. A je to nebezpecna latka, lebo rozpusta rozne plasticke hmoty, co moze potom prepasirovat cez kozu do tela.
Takze sa prechovava len v sklenenych nadobach alebo specialnom plastiku, ktory je na DMSO odolny.
Ale DMSO pouzivaju napr zverolekari bezne na bolave klby zvierat. A kedze aj clovek je vlastne zviera, ja som si ho na klby povodne zaobstaral a obcas ho pouzijem. Miesto musi byt cisto umyte, nanesies tenku vrstvicku, nesmies sa nicoho dotknut 1/2 hodiny a potom si to dobre umyjes cistou vodou.
Takym sposobom je to bezpecne, inac pozor!!!

RNG

Nuz ja mam radu na tu "gebuzinu " od dr Juliana whittakera, ktory ma v texase velku kliniku a kedysi, ked sa este odvazil liecit rakoviny(teraz sa uz neodvazi, lebo to by sa musel vystahovat z USA, onkologicka mafia je prilis silna) na povrchove rakoviny odporucal pouzivat roztok artemisininu v DMSO. Toto prenike cez kozu za par sekund a artemisinin aktivne nici rakovinne bunky in vitro aj in vivo.
Roztok, co odporucal je 100 mg artemisininu do 30 ml DMSO.
Inac DMSO sa pouziva aj na ine liecenia rakovin, ako prostriedok, ktory prenikne a dovoli inym protirakovinnym preniknut cez obaly rakovinnych nadorov.

A za tym stojim aj osobne, kedze som si aj osobne vypalil bazalnu karcinomu, este pokial bola celkom mala na kozi. Za detstva som sa hodne opaloval, takze mam dost velku sancu tvorenia dalsich na stare kolena, tak som si ten roztok pre istotu vyrobil.

piešťany

Polyoxidonium môže predpísať imunológ,kožný a onkológ.Infúzie s vitamínom C by sa nemali kombinovať.Infúzie vitamin C sú vhodné po chemoterapií,ale nie príliš často.Vysoké dávky vitamínu C poškodzujú ľadviny.Aspoň mne to takto povedal môj lekár.