Maligny melanom - rakovina koze

piešťany

Ja mám podobné.Len Breslow 0,8.Tiež mám veľké obavy,že sa mi to vráti.Trápim sa.Nemám žiadnu liečbu,len kontroly.Žijem zdravo,ale myslím,že to nestačí.

Iva27

Minuly rok mi diagnostikovali MM,povrchovo šíriaci,Breslow 0,5 mm,Clark III,zachytená jedna mitóza na cely prierez.Bola vykonaná radikalizácia jazvy,exstirpácia vysledkom negat.Mam velke obavy, že sa mi to vrati,žijem v strachu Existuje nejaka prevencia,nejake vyšetrenia na genetiku,prosím pomôžte kto s tým má skusenosti .Ďakujem

RNG

Na cistenie pecene je prptokol dr Berksona,. ktory obsahuje denne 900 mg sylimarinu, 600 mg ALA a 400 mikrogramov selenu. A samozrejme najmenej 15 gramov mikrovlaknin, co extra vylucenu zlc absorbuju do seba a vynesu von z tela

RNG

Odmorovanie tela enterickym pancreatinom intenzivne vyzaduje davky 2 x 6 gramov ekvivalent
No a trva, pokial mas telo zamorene, nemam krystalovu gulu, co by mi to vedela povedat. Ale moze to byt od jedneho mesiaca az po 3-4 mesiace, takze jedna flasa toho zo Solgar ti pri rakovcinach rozhodne nestaci.

piešťany

Otázka pre RNG.Ako dlho sa má užívať PANCREATIN 3000mg?Stačí jedno balenie 100 tabliet?Keď tento liek odmoruje telo znamená to ,že aj čistí črevnú mikroflóru a treba stále brať probiotiká?Je podľa Vás lagosa účinná?Hovorí sa,že slabá imunita je kvôli pečeni.Je to pravda?Čo by ste poradili na chronickú žilovú nedostatočnosť?Nemám krčové žily,nebolia ma nohy,nemám krče len mi trochu opuchol členok po operácií a dali mi lieky Vessel,venoruton,detralex teda mám si z nich vybrať.Mne sa to zdá zbytočné.Mám iba pančuchu.Môžu sa tieto lieky kombinovať s pancretinom?ĎAkujem.

piešťany

Ahoj.Ja som mala tiež znamienko od narodenia a za posledné roky sa mi trochu zmenilo a narástlo o 4mmm a bol z toho melanom.Keď mi to lekárka povedala,tak som myslela,že na mieste skolabujem zo šoku.Podľa mňa Ťa mala poslať do NOU na klenovú na vyšetrenie digi dermatoskopom a konzultáciu.Melanóm by sa nemal len,tak vyberať ambulantne,lebo čo keď sú napadnuté uzliny?Melanom by mal ísť von aj s uzlinami naraz pre istotu.Mne to,tak robili.Nechcem Ťa strašiť.Možno histológia nebude taká zlá.Aj ja som bola na súkromnej klinike,ale som s nich nemala dobrý pocit,tak som si to tam nedala robiť.Nestrachuj sa aj,tak Ti to nepomôže.Viem podľa seba,tiež som nespávala a trápila sa.

lenkaZoe13

Ahojte mam problem a velky strach v utorok som bola dat si skontrolovat znamienko ...jedno ktore mam uz velmi dlho asi niakych 13rokov..dr mi nan povedala ze vyzera ako melanom..poslala ma na digitalnu dermatoskopiu..a tam mi dr povedala ze musi ist von,objednala som na plastickej chirurgii ale tam by mi ho vybrali az v maji..ze ked sa za rok nezmenilo neni to nic vazne ...jasne ze som do maja cakat nebudem ..objednala som sa na sukromnej a uz je vonku...cakam na histologiu :-(ale to cakanie je na zblaznenie ..mate niekto skusenost s takymto niecim...ja ho uz mam naozaj dlho a nijako sa nezmenilo dokonca mozno ani v tehu inak by som si to vsimla dakujeeem :-))

RNG

Doplnim o velmi silny prostriedok ,ktory som skoro zabudol, graviolu. Liecive su suche listy tohoto ovocneho stromu v davke 6 gramov denne. Ucinky a latky v nej su podobne paw-paw. Su to acetogeniny roznych druhov, ktore maju citotoxicke/rakovinne bunky zabijajuce vlastnosti, niektore z nich az 10 000 krat tak ucinne, ako chemoterapeutika.
Dostanes ju z roznych zdrojov, ma ju aj NOW v 500 mg kapsuliach. Teda davka je 3 x 4 kapsule

RNG

Citotoxicke=zabijajuce rakovinne bunky.
Infuzie vitaminu C su citotoxicke od davok 75 gramov vys.
Polyoxidonium nepoznam.
Lemon grass olej mozes dostat cisty ako vyrobok firmy NOW, Tak isto ma firma NOW betaglukany, 250 mg na kapsulu.
Dostanes ich napr cez iherb.com.
Na paw paw pozri na
alternativecancer.us
Zasadne hovorim o silnych vytazkoch, nie kapuste a ovoci. Sulforaphane napr dostanes ako vyrobok firmy Yarrow pod menom BroccoMax, kde je aj 30 mg tohoto na kapsulu. Tiez z iherb, napriklad.
Chlorid cezia nehladaj v lekarnach ale medzi chemikaliami, kde cistota musi byt lepsia ako 99%.