Orgazmus len cez klitoris

Príspevok v téme: Orgazmus len cez klitoris
Maja_3

Mam 20 a mam 2 a pol ročni vztah s 24 roč. partnerom.Co sa týka sexu, trapi nas, ze orgazmus viem dosiahnut len po drazdeni klitorisu.Ked do mna priatel vnikne, pocituje nekonečnu rozkos,no u mna to tak nie je, nikdy to nevrcholi v moj orgazmus.Skusali sme uz všelijake polohy, no ked to inak neslo zostali sme pri tom klitorise...

lenuliq

AHOJTE, mam priatela, v posteli je super, ale org. neviem dosiahnut. Samej mi to vsak ide, ale jedine stimulaciou klit. silnym prudom vody v sprche :)existuje teda vaginalny org. stimulaciou klitorsiu?? lebo tak to pocitujem.. dakuejm za odp.

pitbulterier

NO JAA JA SA UMELEJ KONKURENCIE NEBOJIM a aj sme ju isty cas pouzivali lenze aj ked mam vydrz ako byk tak to nema efekt ale vyskusame poradneho maca a ked ani ten nepomoze tak nastupi neaky ten sexuolog len dufam ze bude ochotna moja polovicka ist k tomu dokimu

caliber

odporucam polohu tak ze budes na nom...a ked bude v tebe pomaly skusaj stahovat brucho.az kym nepocitis ze je to ine ako doposial.prides na sposob a potom to pojde aj pri inych polohach.mal som ten isty problem s priatelkou,slo to len cez klitak a teraz sa ho ani nemusim dotknut.musis sama skumat co ti robi dobre.skus stahovat posvove svaly...experimentuj.Hlavne nech ma tvoja polovicka trpezlivost a poriadnu vydrz :) hlavne mu povedz.co ti robi dobre,alebo ked budes citit ze nieco ide tak nech prida,zrychli tempo.Nech ta hladi po tele alebo robi to co ta vzrusuje :) Vela zdaru

no jaaa

no tak nechod jej tam hlbsie mozes jej to tam poskodit.. ked si taky fest manzel super.. kup hruby vibrator.. lebo urcite ma uz rozsirenu vaginu.. a mozno nim ho dosiahne... da sa skvelo pouzit pri hratkach.. takye ak ti nevadi umela konkurencia..odporucila by som jej aby cvicila na vaginalne svalstvo..

pitbulterier

mam taky problem ze manzelka nedokaze od porodu 3 syna dosiahnut vaginalny orgazmus to je uz 5 rokou a dokaze mat len klitorialny a ten ju tak neuspokojuje skusali sme uz kde co no jakmile sa snazim dostat hlbsie ju to boli a mala aj problemy s krckom maternice a ma aj neake vyrastky potrebujem helfnut damy

diana

mám 16 rokov...niekedy keď chodím alebo sedím, cítim bodavú bolesť približne v strede lonovej kosti (tam je klitoris nie?)vie mi niekto povedať prečo?? je to fakt veľká bolesť:(

lulala

ahojte babenky.ja som tiez zo zaciatku ked som nemala partnera robila som sa sama cez klitoris.verte tomu ze ked sa viete urobit cez klitoris tak urcite sa viete urobit aj vaginalne.treba sa uvolnit.same uz viete kedy zrychlit kedy spomalit.uvolnite sa.ja tento problem nepoznam orgazmus dosiahnem vzdy aj viac krat za sebou a najlepsi je ked naraz dostanem aj klit. aj vag..musite sa uvolnit a sustredit sa ake to je super vzrusujuce ked ide dnu a von dnu a von...vzdy to pride inak.skus sa nehybat alebo ked to nejde chod s nim do rytmu.a ked uz citis ze je to lepsie chyt ho za riku ked je na tebe a urcuj si tempo ake ti vyhovuje.zvacsa ked to uz prichadza treba zrychlit aby sa to nestratilo.neviem ci pomoze aspon daco poradim lebo uz fakt potom neviem.som naozaj prekvapena kolko zien nedosiahne orgazmus a muzi ho maju stale.zeny su vzdy v nevyhode oproti muzom

ewcucu

tak budte rady ze pri sexe aspon nieco citite baby :( ja som asi nejaka bloknuta alebo co ale mne sex absolutne nic nerobi! o orgazme ani nehovorim to je mne nieco na mile vzdialene :(