Orgazmus len cez klitoris

Príspevok v téme: Orgazmus len cez klitoris
Maja_3

Mam 20 a mam 2 a pol ročni vztah s 24 roč. partnerom.Co sa týka sexu, trapi nas, ze orgazmus viem dosiahnut len po drazdeni klitorisu.Ked do mna priatel vnikne, pocituje nekonečnu rozkos,no u mna to tak nie je, nikdy to nevrcholi v moj orgazmus.Skusali sme uz všelijake polohy, no ked to inak neslo zostali sme pri tom klitorise...

chico

baby ak mate analny sex,dosiahnete orgazmus/...s priatelkou som to skusal ale nedostala,tak radsej sa nato vykaslem lebo ona s toho nema nic,len ja...a pre mna je ovela dolezitejsie aby orgazmus dostala ona a nie ja,vopred vdaka

vecernica

kondom nie je na pritaz ak mnoho muzov hovori. {su len leniviy alebo maju male libido. a najma to u muzov byva psychykou sposobene.Vela krat som pocula vetu"nebudem sa milovat v gumakoch"....ha, ha to ti skuseny a dobry milenec ,ktory dba aj o to aby si neziadane neotehotnela ,nikdy nepovie.

lovegirl

Ja som zazila moj prvy orgazmus klitoralny v 14ke.a dokonca to bola masturbacia...s chlapcom som este nebola bolo to skvele...

ludmila

a je pravda ze ked sa milujeme cez kondom je to uplne ine ako bez?je mozne ze nemozem dosiahnut orgazmus kvoli kondomu?

ludmila

takze ked to dosiahnem v sprche po drazdeni klitorisu -klitorialnytak by som to mala dosiahnut aj pri sexe?-vaginalny
ja inak ako v sprche neviem dosiahnut len tak drazdenim prstami.Citim ze by zo mna malo nieco vystreknut ale bojim sa uvolnit,,

kamélia

No tak to ak niečo vydáš zo seba to si fakt šťastná žena,že cez klitoris dokážeš dosiahnuť aj vag.or.Len pozor na to,že aby si to dokázala dosiahnuť aj s priateľom.Lebo ja to mám tak,že on mi vie urobiť len ten vag.a klit.ten je zase moja partia.Neviem prečo to tak je.Ale jedno viem určite,že všetky orgazmi ženy sú len o uvoľnení,lebo žene orgazmus začína v hlave :))) Treba POHODU A DOVERU !

lenuliq

Kamelia! dik za odp, ja len tolko, ze viem co su aj tie "elektrosoky" - tie zazivam drazdenim prstami, ale v sprche je to cosi ine.. citim ze to je vo vnutri vaginy, citim jej stahy pri org., navyse citim nieco ako vystrek.. neviem teda o co ide, ale v kazdom pripade je to velmi prijemne :)

lenuliq

Kamelia! dik za odp, ja len tolko, ze viem co su aj tie "elektrosoky" - tie zazivam drazdenim prstami, ale v sprche je to cosi ine.. citim ze to je vo vnutri vaginy, citim jej stahy pri org., navyse citim nieco ako vystrek.. neviem teda o co ide, ale v kazdom pripade je to velmi prijemne :)

kamélia

Milá Lenuliq, poznám aké zázraky dokáže prúd tečúcej vody...
Včera sme sa s priateľom milovali skoro celú noc bol famózny :)) a ja som doslova "striekala" niekoľko krát počas jeho jedného odbavenia.Potom sme išli do sprchy a on mi zrovna prúdom vody zašiel...tam.A pýtal sa ma či to vzrušuje a ja som mu povedala,že áno ale toto viem zase ja najlepšie.Je to moja rezerva,keď sme není spolu.Takže si myslím,že vaginálny orgazmus je o tom ako u chlapa,že musíš po odbavení niečo "vydať" zo seba.Čo sa týka toho klit.org.tak to sú len "elektrošoky".Vag.or.vzniká dráždením G bodu.To je čisto môj názor možno je to u iných inak.Veď každý sme jedinešný,výnimočný a rozdielny.Peknučký dníček :)