Orgazmus len cez klitoris

Príspevok v téme: Orgazmus len cez klitoris
Maja_3

Mam 20 a mam 2 a pol ročni vztah s 24 roč. partnerom.Co sa týka sexu, trapi nas, ze orgazmus viem dosiahnut len po drazdeni klitorisu.Ked do mna priatel vnikne, pocituje nekonečnu rozkos,no u mna to tak nie je, nikdy to nevrcholi v moj orgazmus.Skusali sme uz všelijake polohy, no ked to inak neslo zostali sme pri tom klitorise...

Beus cicus:)

No ja mám 18 rokov a chodila som z jedným chalanom rok a niekedy ma totálne nezaujímalo či budem mať ten klitoriálny orgazmus alebo nie! Nejak ma to netrápilo neviem prečo a keď som aj dosiahla orgazmus tak vždy len jeden krát!A teraz mám 27 ročného priateľa s ktorým chodím 4 mesiace a raz sme boli na jednej chate v lete a tam sme to robili a podarilo sa mi dosiahnuť klitoriálny orgazmus za takých asi 20 minút až 6 krát a bolo to také úžastné,že som bola na seba hrdá no aj na mojho priateľa!Lebo on sa mi viac venuje akože on aj chce aby dosiahnem ten orgazmus len sa stačí uvolniť a je to!Lenže ide to dosť ťažko vždy je to iné! Raz to dosiahnem rýchlejšie a raz pomalšie to podľa toho asi ako sa na to sústredím lebo bez sústredenia to nejde!A vaginálny som ešte NIKDY nezažila,ale chcela by som ho zažiť aspoň RAZ ale zatiaľ stačí tento klitoriálny aj ten je úžastny :-)))

baruskaaa

ahoj, mam 22 a este som nemala vaginalny orgazmus, cez klitoris sa spravim vzdy, ale len ked sa robim sama. Pokial sa robim pri priatelovi alebo ma robi on nikdy sa nespravim... tak budte radi, ze`pri milovani zazivate orgazmi aspon nejake

CIFO-GAYVER

PRE MAJU-3 MAJKA NETRAP SA PRETOZE STYM NIC NESPRAVIS PRETO ZE ZENY MAJU DVA DRUHY ORGAZMU JEDEN JE VAGINALNY A TEN DRUHY JE TVOJ PRIPAD-SKUSTE TO S PARTNEROM SKOMBINOVAT A BUDE TO FAJN

JULKA8878

mám doslova \"vyťahaný\" klitoris čo s tým? veľmi sa za to hanbím.Máte nejaká skúsenosti ?
POčula som že vraj! sa to dá nejako chirurgiky upraviť je to pravda?

kvakinko

No moja byvala mala 35 a nikdy nezazila vaginalny orgazmus, kym nestretla mna. A to nejakych kolikov predo mnou mala. Netreba zufat,Chce to len dobru techniku a dobre nabudenie.

luluu

som na tom podobne ako ewcucu,ani klitorialny ani vaginalny a to mam 27 rokov a moj terajsi partner,teda uz je moj manzel je asi moj 4 partner.sme spolu styri roky a nic,takisto to bolo aj s tymi predchadzajucimi partnermi.pritom sa tak snazi a trapi ho to,samozrejme aj ho lubim,tak neviem kde je chyba ja strasne chcem zazit ten pocit.kupili sme si aj vibrator s dufanim ze to pomoze a nic.dost casto som sucha,takze pouzijeme lubrikacny gel,potom je mi to uz prijemne ale nie vzdy,niekedy necitim nic...baby teste sa ked mozte zazit aspon jeden druh,co by som ja za to dala.do styridsiatky sa mi veru cakat nechce a ani to nie je iste ci potom vobec nejaky pride,aj ked sa hovori ze zena je zrelsia.tak ak mate niektora podobnu skusenost a dobru radu na toto,budem rada.