Predčasná ejakulácia

cody

a ze vraj aj pomaha mysliet na nieco ine...a nie na to ze ho prave teraz niekam strkam ...skusal som to ale nejak to nefunguje ..hmm ..bolo to asi tym ze som myslel na Lancer evo XI...to je ako keby som myslel na holu zensku ...:D

cody

myslim ze predcasna ejakulacia sa spravi casom ...ked budete spolu castejsie ...ja som s priatelkou zacal sexovat len nedavno..tiez to na mna ide predcasne ale vzdy sa mi ju podary spravit na prvy krat ..potom po mensej pauze druhy krat je to uz lepsie -..a treti krat nam to vijde na rovnako ...a potom uz pomaly ani nevladzem dojst domov ...:D

robinoooo

dobry ja ho mam nielen maly ale este aj predcastnu ejakulaciu.je to strasne s tym zit mozete mi poradit co s tym.penis mam v kludnom stave 3cm.dik

bonesto

Mám 20 rokov a mam problem s predcasnou ejakulaciou a myslim, ze to moez byt spojene so zapalom mocových ciest, neviete mi poradit, co s tým??????? :-(

richie01

caute, ma niekto radu mam 30, a rychlo sa urobim.mam ist k urologovi alebo k sexuologovi? a este jedna vec moja cica je v 3 mes. tehotna a mam pocit, ze jej nieco chyba. uz sa ma ani nedotkne. mam s toho zly pocit

misiaciklm

Ahojte.KAzdy tu ma problem s predcasnou ejakulaciou... JA mam vsak nieco opacne. Ked mame sex s priatelkou ked uz k tomu dojkde ja mam velmi velku vydrz. A len velmi malo dosiahnem orgazmus ...Cize nestriekam. Ani ked mi to spravi pusou a rukou. Moze mi niekto poradit co sa to deje? Moc sa mi to vsetko paci je to super ale ked nieje konca je to dost nanic...
Dakujem

Plysiak

ano.. alkohol ma daco do seba, ale.. varujem .. neprehanat, lebo.. malo energie, a ak si ho date vela tak sa vam nepostavi.. a minuta.. prve sexy su krute no... ale casom sa to spravi... len spolu musite byt castejsie.. ale ked to bude 5.krat za noc, tak po 2 hodinach vas to prestane bavit lahnete si a zas rano :D:D:D