Predčasná ejakulácia

BMW1991

Masticka LAD performance je jedine co pomohlo... ludia nebudte hlupi a hlavne nejedzte ziadne pofiderne lieky... toto je jedine naturalne riesenie ktore funguje... kupujem uz par rokov

Rxyz

Ok, takže ja mam tento isty problem uz asi 10 rokov. Vyskúšal som všetko, od antidepresív, rôznych vodičiek, krémov a všetkých reklamovaných prípravkov - všetko sú to somariny. Nič poriadne nefunguje a kvôli sexu sa nebudem tlačiť antidepresívami!

Jediné čo naozaj pomáha a zachránilo mi vzťah je LIDOCAIN. Kto chce hľadať nech hľadá ďalej,ja odporúčam vyskúšať ako prvý Lidocain. Normálne to trvalo max minutu, teraz 5 - 7 min bez problémov. Jedina nevyhoda je, ze trocha pali, kym nezacne ucinkovat, potom je to uz ok.

Penso

Chcem sa spýtať má niekto skúsenosť s objednávaním mastičky LAD performance ?
Prešiel už nejaký čas čo som si ju objednal ale nič mi zatiaľ neprišlo. Nie je to nejaký fake ?
Ďakujem

Golisová

DavidMolcan, sú aj lepšie mastičky ako tá, čo tu spomínaš. Pozri porovnanie na stránke -odkaz odstránený- . Najlepšie hodnotená a najvýhodnejšia vychádza Lovely Lovers.

re1

Mám tento istý problém, kedy sa urobím hneď po vniknutí, avšak už som prestriedal viacero partneriek a riešim to spôsobom akým som sa ešte nikdy nedočítal, že to niekto rieši. Proste sa urobím a pokračujem, zatiaľ mi vždy stál penis, asi 1min. je to nepríjemné, no lepšie ako by sa to mala partnerka dozvedieť. Počul už niekto o podobnom riešení... a partnerka to nikdy nezistila, teda aspoň si myslím...

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.