Predčasná ejakulácia

wwwwwww

pani, nikto nic? vazne by ma to zaujimalo, ci to dokazete "regulovat" a ako sa to da naucit (kegelove alebo ine cvicenia etc)

wwwwwww

chlapi, viete niekto ovladat svoju ejakulaciu, tzn. viete si povedat, ze este sa nechcem spravit a "jednoducho" vydrzite? ako sa to da dosiahnut? su na to nejake cviky? dakujem za odpovede

house

Masturbacia Ti to len zhorsuje
lebo pri styku so zenou sa este viac vzrusis si zvyknuty na ancu dlanovu a zrazu ozajstna zena... Prestan s honenim
navzdy pouzivaj non-stop gel zo sex-chopu a este si daj daky hruby kondom
a potom rom to co som napisal nizzie.
Pomaha aj vypit si aspon pol litra vinka.

lada 2111

MAM TEN SAMI PROBLEM AKO VY VYDYM ZE VTO M NIESOM SAM ALE CHCEM SA OPITAT PROSIM O ODPOVED ZE CI JE MOJ PROBLEM DOVODOM E MOJA MANZELKA NEMOZE OTEHOTNIET

sluk

no ako vidím, nie som v tom sám... no mne sa nedávno stalo, že hneď po vniknutí som ejakuloval.. bolo to vrcholne nepríjemné, vrcholne.. skúšal som už všetko.. masturbáciu denno-denne.. nepomáha. nechcem sa dostať k tým liekom.. to je asi až taká posledná varianta.. naozaj neviem, som zúfalý

house

Predcasna ejakulacia sa neda odstranit
zo dna na den svihnutim carovneho prutika.Pomahaju antidepresiva, ktore predlzuju pohlavny styk.Pre muza je prirodzena tzv. rychlovka, ale ked chcete byt ako ten Ali Pasa z Bagdadu
tak to sa musite naucit...Pouzivat tlmivy gel non-stop.Zasadne neist hore ale poslat priatelku hore najprv ju poriadne vyhecovat slovami aj skutkami,
prerusovat suloz az do uplneho vychladnutia parkrat za sebou medzitym sa hrame s prsiami zastavovat v najlepsom a cakat je to krute , ale treningom z Vas bude nakoniec tem Ali Pasa...