Predčasná ejakulácia

sex 1992

ja mam 20 rokou a mam problem s prdčasnou erekciou a neviem čo stím mam robiť.Nevieťe ake lieki potrbujem .

ted123

Mam 17 a problém s predčasnou ejakuláciou a chcem sa opytať kedy je dobre ist za urológom a dát si prestrihnut uzdicku? :)

2bobo3

nooo tak ja vam poviem toľko neprečital som si všetky názory čo ste tu napisali ale dostal som sa po to dievča čo ma nick 2589adka2589 pretože ma pravdu všetci chalani len stresuju že budu moc skoro a idu do dievčata s velkou neistotou že čo ak sa moc skoro urobia a veru sa aj urobia pretože myslia nato že len nech sa neurobim prosim len nech sa neurobim a to je chyba poviem to v skratke ten kto ma velke problemy s vyvocholenim velmi skoro tak majte plne vašnivu predohru a ked idete do nej tak sa tvarte clando mylsite načokolvek ine len nie naot ako ste v nej a naot aby ste sa skoro neurobili v uvodzoukach to povime takto budte chladny ale nie tak aby si to ona všimla a budte radšje vy hore aby ste si vedeli kontrolovat vaše hormony.a pre tych čo niesu hne dlen pri pomysleni na dievča ako idu do nej ale v nej malo vydržia by som radil asi skoro to iste ale možno by som im viac radil nech sa viac uvolnia a vychutnavaju si milovanie ale fakt vychutnavaju nech ste uvolneni a vtedy to ide vždy lepšie a nemylsite vkuse na svoj penis ako citit jej oblahnutie okolo neho a uvidite chalani zvladnete to ja som tiež mal niekedy taky problem ale tak skor taky že mal som obdobie kedy ot šo moc rychlo a podobne...alebo mam ešte jednu radu ak sa moc rychlo urobite tak poproste vašu milu nech vas najprv urobim oralom a ked sa spravite potom chodte na sex a uvidite budete mat lepši vykon a ked ani to nepomaha tak vyskušajte všekto co som vam teraz povedal plus tie nejake hrube kondomy alebo kondomy s gelom ktory vam čiastočne znecitlivy penis a tym dlhšie vydržite ..hadma som niekomu pomohol ak hej napište mi niekedy na mail

l_O_l

no ked vyzlecies ženu a si hned hotovy tak nemas nahodou kratku uzdicku,ale fakt že kratku?ked hej tak xod si ju dat prestrihnut a bude to v pohode a ak nie ak nemas kratku,tak mozes este skusit kondomy s benzokainom-durex performa alebo pepino long action,o tychto viem,zatial som mal len performu pomaha to,ale je drahe to balenie-cca3eura a pepino ten stoji asi 1,60.a ked nepomoze ani to tak xod k lekarovi.

jankaaaaaaa

mna by zaujimalo, kedy ma muz orgazmus. ci dosiahne orgazmus a potom ejakuluje, alebo ejakuluje prave pocas prezivania orgazmu, alebo az po ejakulacii ma muz orgazmus..?

Peter.p.

Dobry,nemyslel som ze budem niekedy potrebovat aj ja radu,ohladom sexu..mam 33 rokov a tiez mam problem s predcasnou ejakulaciou,uz mi na tom jeden vztah vyhorel a teraz mam ohrozeny aj ten druhy..problem neni v tom ze by sa mi nechcel postavit ale v tom ze ako nahle vyzleciem partnerku som hotovy,takze som nemal ani poriadny styk so zenou a nedokazem ju uspokojit,je to pre mna hotova katastrofa..ak môzte skuste mi tiez nieco poradit..inak som uz rozhodnuty vyhladat trebars aj sexuologa,bo nechcem o ten vztah prist..dakujem..

ajka2009

neda mi nezareagovat a nehodit sem aj zensky nazor:)
chlapi si casto myslia, ze tento problem netreba riesit,pretoze partnerku potom uspokoja inym sposobom(oral, ruka,..) ale nie je to tak. pre nas oral neznamena tolko, ako pre vas. A ruka.. je to fajn, ale sex to proste nenahradi. myslim, ze vela zien ani nechce, aby sa riesilo dalej rukou po vasom predcasnom konci(pokial nejde o prilzitostny sex), pretoze nase vzrusenie v okamihu, ked sa partner urobi opadne(snad zo sklamania). a ak to aj nechame partnera robit, tak len preto, aby nebol z toho taky vynervovany, ze skoro sa urobil a ete k tomu nas aj neuspokojil, takto vam aspon ciastocne chceme dodat sebavedomie.
po case sa ale zacneme vyhybat sexu, co zasa vedie k dalsim vztahovym problemom..
co vam vsak mozem poradit, kondomy-durex extra hrube(extra safe), tie zaberaju a pri nich skutocne vydrzite omnoho dlhsie(hodinu a viac)- aspon ja mam s tym take skusenosti.
tak prajem vela pevnych nervov a vela stastia...