okulare na mozoch

buchto

mancika - trosku sa stale bojim vyrazu "NORMALNA BABA".. co to u vas znamena? je to taka co sa za nou chlapci otacaju a piskaju na nu z auta? lebo ak nie tak taka verim ze ano, ze jej na tom az tak nezalezi... :/

buchto

usiko - ty si dievca? neurazaj sa len naco budem citat nazor skupiny co mi NIC neda pri rozhodovani/dalsom rozmyslani chapes?

ako keby som sa pytal ci blondak/ciernovlasy a chlapci zacnu pisat.. no co ma ich nazor zaujima ked chcem koli dievcatam vlasy upravit ;)

mancika

buchto,,,,,,nič vzlom ale ak zaujmeš babu len bez okuliarov ,tak to musí byť riadna tupaňa, , lebo normalna baba hladí na iné veci na chlapovi ako na to či ma okuliare alebo nie

usiko

nemaju reagovat moletky a skarede a intelektualky.......tak nereagujem na to, co buchto pise......je to pod moju uroven teda.....

buchto

nooo tie moje niesu v rychlosti :) aby som uviedol este raz : bez okuliarov - mam sancu v pohode ;)

s nimi - ani za boha proste nebavia sa so mnou tak

takze je to v nich, stale ked som si nasiel priatelku to bolo bez nich, asi to je v genetike kazda choroba dokonale a pekne odradza

sosovky rozmyslam len nechcem oci namahat zbytocne :(

pauli 73

buchto, tak nos kontaktné šošovky a ked už budeš mať nejakú babenku v hrsti tak na nu vybalíš okuliare:)

datelinka

tak, tak mancika, samozrejme ze to patri k imidzu, aby bol chlap pekne upraveny, uces, nie mastne, strapate, dva mesiace nestrihane vlasy.... a do dalsich nechutnosti sa nepustam :-))

buchto

datelinka - nie tam som to myslel ale ked pride normalny mudry chalan tak neriesia ci ma alebo nema brile ale su cele bez seba ze ich niekto chce tak ho beru.. ale tie krasne si povedia - ma okuliare jeho nechcem chapes lebo si moze vyberat a nesud ma podla toho co pisem (hlavne ne podla gramatiky 3milionoveho kmena ktoru sa odmietam uplne dokonale naucit :)

pauli 73

tak nesúhlasím mancika lebo ako napísala datelinka vhodne zvolený atraktívny rám môže aj nezaujímavej tvári dodať zaujímavý a sexi výraz.