okulare na mozoch

petet

buchto nechaj tak, fakt zenam na tebe vadi asi nieco uplne ine,podstatnejsie. A ver mi okuliarky to isto nebudu°;-)

buchto

co sa tyka vahy zistil som ze zena pri vyske 17? ma optimum tak 5? takze pri od 170 - 178 vaha okolo 55 kg :)

mam 25, vidim ze ten vek a postavicka podla pohlavia zisla, mam 25 ale zistil som ze co platilo na zakladnej plati asi cely zivot a to myslim vazne aspon na diskoketach

pauli 73

buchto úprimne, nezáujem žien o teba nie je v tvojich okuliaroch, ty im vadíš taký aký si či. Možno máš vyššie IQ ale si povrchný.Lenže ty si nevidíš dalej od nosa a preto ani tento môj príspevok nepochopíš:)

cicusa03

ouu..niekoho tu nastvalo co som napisala co? si precitaj prispevok vyssie co som napisala..kazda zena vidi na sebe nedostatky...a to ze nemam 50 kil neznamena, ze som tucna! a neznamena to ani to, ze nemozem byt pre chlapov krasna! mylis si pojmy z dojmami...

cicusa03

sim..vidim ze som tu nasla niekoho kto ma rovnake nazory...a to nepatrim ani medzi vychrtnute modelky..mam priemernu postavu a aj napriek tomu som pre muzov pritazliva..preto ma vytacaju slova moletky a skarede nepiste..aj ked nepatrim do tej skupiny..ale aj tak

sim

buchto, ten superman nie je dobry priklad, pretoze v jeho pripade je to mnoho dalsich aspektov, pre ktore ma posobit nepritazlivo.

buchto

cicus!!! robis si zo mna srandu?!?!? pises ze "podla chalanov som atraktivna baba, za ktorou sa na ulici obzre nejeden muz" a ked som dal googlit tvoje meno nasiel som tvoj prispevok

Téma: vojna nadbytocným kilám!!!
autor: cicusa03

takze babeny, po mnohych mojich neuspesnych pokusoch s dietami som si povedala konecne dost...zamyslela som sa, preco som nikdy nevydrzala do konca..chybala mi hlavne inspiracia a pevna vola...teraz vsak mam aj jedno aj druhe :) chcela by som vyskusat 90 dnovu rozlisovaciu dietu, avsak samej sa chudne tazsie...najdem tu nejaku odvazlivkynu, ktora sa ku mne prida? :) mohli by sme si radi vo vybere jedla, podporovat sa a porovnavat si svoje vysledky...myslim, ze by to mohlo fungovat...tak??? :)

cicus chces mi povedat ze niesi ta od ktorej nazor som neziadal? (moletka, neatraktivna?!) dufam ze nezneuzivas anonymitu :(