okulare na mozoch

datelinka

buchto a snad hovorim za vsetky tu diskutujuce damy, ale ja by som ta za partnera urcite nechcela. a je mi jedno, ako vyzeras bez okuliarov, alebo s okuliarmi.

sim

buchto,
odpoved od jajky je stale iba jedna v porovnani s ostatnymi, ktore s tebou vobec nesuhlasia. tak nechapem, preco chces vobec diskutovat, ked si o svojej pravde presvedceny.

petet

aj ja som si rad s vami pokecal,sranda tato tema :-) asi tu budem chodievat castejsie.Pekny vecer vsetkym s okuliarmi aj bez okuliarov.

cicusa03

buchto..tak hladaj babu, ktorej sa budes pacit taky aky si, ci uz s okuliarmi alebo bez nich..zober si to z druhej strany, chcel by si zenu, ktora by sa na nieco hrala a potom na teba vyblafla ze je uplne cosi ine? a tak potom neries banalnu vec, ked sa citis sebavedomejsie bez okuliarov tak ich jednoducho nenos..nevidim ziadny problem

petet

cicusa ty tu chodievas casto? lebo ma dost pobavilo ako sa mu snazis strasne nieco vysvetlit a si taka vytrvala a pritom si drzis formu ;-)Nedas sa vyprovokovat.a este ti poradim ze toto su zbytocne reakcie a strata casu,tu je "vsjo jasno" mozes aj hrach na stenu hadzat.pekny vecer cvalam prec,svagrina ma vyhana od pc.

buchto

pauli 73 - vies co mi hovoria dievcata (pekne, lebo s nepeknymi sa mi nechce rozpravat to snad chapes) - si super, super sa s tebou keca a neni nuda.. no a ked nemam okuliare je aj viac ale ked mam tak len kamarat to je sranda :) bude to v genetike a podvedomom hladani silneho samca pre potomstvo uz som si potvrdil s jajkou odpoved :)

buchto

petet - vobec nevadi som rad ze si sa zapojil aj ked si chlapec ale aspon sranda :)

cicus - ved chcem si najist matku svojich deti co vies, aj aby sa mi pacila aspon trosku by som chcel! :) tak preto to riesim

malaalam - asi to skusim :)