okulare na mozoch

pauli 73

no čo som písala, dookola buchto píšeš to isté ako pokazený verkel. PROBLEM JE V TOM, ŽE BY SI PRI STRETNUTÍ S DIEVČATAMI NEMAL OTVÁRAŤ ÚSTA.

cicusa03

petet nie nevadi :) praveze naopak..som rada, ze si nas zastal aj nejaky chlap :) a buchto..neurazam nikoho ale je to tak..predsa baba, ktora ma takmer 180 cm nemoze mat 50 kil preboha...

petet

buchto asi preto zbalis velmi peknu babu bez okuliarov,lebo je to na diskoteke a babenka je asi pekne ozrata,pripadne zhulena a sama ma problem aby zaostrila zrak ? ? ?

cicusa03

pozri sa..nikto sa tu nechce hadat ani nic, len si chcel pocut nas nazor..tak sme ti ho dali...nehnevaj sa..ale v tvojom veku by som uz riesila ine veci a nie to, ci poletia na mna nejake pubertiacky ked mam okuliare alebo nie..

malaalam.

bruchto, uplne ma bavis:)ked mas okuliare tak sa za tebou ziadna baba neobzrie? ani baby, ktore uz dlhsie poznas nic?
chyba nie je v okuliaroch, ale asi v tvojom sarme, vyzarovani, sebavedomi alebo vystupovani.
a aby sme vyriesili tvoj "problem": kup si kontakne sosovky, nedrazdi to oci ako si napisal, je to uplne normalne

inac vies preco si myslis, ze ta zeny nechcu pre okuliare? lebo "podla seba, sudim teba" ale neboj, nie kazdy je tak povrchny:)

petet

ano preco?
len som tu tak zabrdol do temy,nechodievam sem,len ma zaujala tema "okulare na mozoch" tak som bol zvedavy co to bude a som sa zacital do slovnej prestrelky.vadi?

buchto

petet - tak preco ked ich nemam aj velmi peknu zbalim ale ked ich mam tak nie.. asi to v tom nebude :)

cicus - no nehnevaj sa! vies kolko krasnych zien urazas ze anorexicky?! to je normalne tolko vazit pri takej vyske sama chces drzat dietu tak asi nie pre srandu kralikov!

datelinka

vidis, buchto, keby si dosiel aspon po strednu, uz by si zistil opak, ale naozaj, ty hladas problem tam kde nie je a nehladas tam kde je. tak vypni pocitac a zamysli sa nad sebou.