vzťah so starším mužom

Príspevok v téme: vzťah so starším mužom
ptacatko

Prosím Vás pomôžte mi. Mám vzťah o 24 rokov starším mužom a ja mám 17. Milujeme sa velmi, len chcem poznať váš pohľad na to. Som zo všetkého vyhúkaná, pretože nič takéto som ešte k nikomu necítila. A toto nie je môj prvý vzťah. Vždy ma priťahovali starší muži...som s ním strašne šťastná a chcem spraviť aj jeho šťastným. Veľmi ho milujem. Ja vo veku nevidím prekážku, veď koľko ľudí na zemi majú takýto vekový rozdiel a sú spolu šťastný, len ma trápia rodičia. Jasné, že o tom nevedia, len sa bojím toho keď to zistia. Zbili by, max. vyhodili z domu ale tým asi nič nevyriešia. Čo vy na to?

brunusa

ano starsi muzi su pre niektore zeny pozehnanim.pretoze su rozumny,cosi v zivote prezili, maju skusenosti-a teraz nepisem o sexe.usmernia ta-daju ti vela do zivota.

ptacatko

brunusa. MILUJEM HO. naozaj na veku nezalezí, teda trochu hej, ale u mna iba v takom pripade keby bol napr.50-tnik. ale to že bude dedkom pre naše dieta mmi nevadi. Rozpravala som sa s kaplanom a aj ten mi povedal, že na veku nezaleži, len nemam nič uponahlať. a on je taky že ma ešte koriguje. usmernuje ma v mojej roztopasnosti. Je rozumny, nikdy ma nepritahovali mlady,každy vztah s mladym nevydržal dlhšie ako 3 mesiace. Do ničoho ma nenuti a tiež ked mam na niečo chutky, tak ma schladi. nechce o mna prist.

brunusa

no napisu ti tu rozne moralisticke nazory-tak na ne kasli-zi zivot uzivaj si nadherne chvile-lasku. bud rada ze ju konecne nasla- malokomu sa to podari.drzim ti palceky. :-)

ptacatko

vies, ja to beriem inak. Viem, že je starší, ale ako som už povedala, nevadí mi to. stvarame spolu hluposti, šibká nám jednoducho sme ako deti. a on na to že je tak stary nevyzera ani vyzorom. jednoducho je stale zivy. je mi s nim super, krasne. keby mam dieťa a bola by na tom tak isto, nehovorim , ze by mi to nevadilo, praveže ano, pretože by som sa o ňu bála, ale chápala by som ju. pretože to preživam teraz ja.

brunusa

ked milujes na nicom inom nezalezi- nic ine neries-hlavne nie take blbiny ako je vek.zalezi len na tom ze ti je s dotycnym clovekom dobre.a myslim ze je ovela lepsie mat vztah so starsim rozumnejsim muzom ako s mladym chudacikom ktory ta vyuzije len na sex.pretoze mlady chalani su taky- cest vynimkam :-)

anežka

Ak by si bola mojou dcérou určite by som ti to zakazala, pretože tento vzťah by nemal zmysel, on je zrelý muž - založiť rodinu a ty si mladučká - potrebuješ si užívať život, viem, že som egoistka, ale pozri sa ďalej do budúcna, chceš mať deti, ale jeho otec bude skôr ako jeho starý otec, nemyslíš, že je to len ošiaľ - vášeň?