vzťah so starším mužom

Príspevok v téme: vzťah so starším mužom
ptacatko

Prosím Vás pomôžte mi. Mám vzťah o 24 rokov starším mužom a ja mám 17. Milujeme sa velmi, len chcem poznať váš pohľad na to. Som zo všetkého vyhúkaná, pretože nič takéto som ešte k nikomu necítila. A toto nie je môj prvý vzťah. Vždy ma priťahovali starší muži...som s ním strašne šťastná a chcem spraviť aj jeho šťastným. Veľmi ho milujem. Ja vo veku nevidím prekážku, veď koľko ľudí na zemi majú takýto vekový rozdiel a sú spolu šťastný, len ma trápia rodičia. Jasné, že o tom nevedia, len sa bojím toho keď to zistia. Zbili by, max. vyhodili z domu ale tým asi nič nevyriešia. Čo vy na to?

marCOS

mna by na jej mieste napadaly rozne otazky,,,preco sa o mna zaujima ked ma 41? preco nema rodinu? zenu? deti? preco nema aspon priatelku?

marCOS

thak ale si mylsim ze je rozdiel ked mas 20 a chodis so starsim o 13 rokov a ked ma holka 17 a chodi s 41 rocnym,,,myslim ze to nieje najlepsie,,,a inec ptacatko,,,nemyslis ze si s nim tvoja mama rozumela preto lebo su rovnaka generacia? preboha sak to moze byt aj zavreny za pedofiliu