vzťah so starším mužom

Príspevok v téme: vzťah so starším mužom
ptacatko

Prosím Vás pomôžte mi. Mám vzťah o 24 rokov starším mužom a ja mám 17. Milujeme sa velmi, len chcem poznať váš pohľad na to. Som zo všetkého vyhúkaná, pretože nič takéto som ešte k nikomu necítila. A toto nie je môj prvý vzťah. Vždy ma priťahovali starší muži...som s ním strašne šťastná a chcem spraviť aj jeho šťastným. Veľmi ho milujem. Ja vo veku nevidím prekážku, veď koľko ľudí na zemi majú takýto vekový rozdiel a sú spolu šťastný, len ma trápia rodičia. Jasné, že o tom nevedia, len sa bojím toho keď to zistia. Zbili by, max. vyhodili z domu ale tým asi nič nevyriešia. Čo vy na to?

dedo mraz

ptacatko co ti to jebe????? vies ake lahke je pre takeho starsieho zbalit 17ku poblaznenu hormonami, ta len vyuziva, ale ty to kvoli svojej zalubenosti nevidis a ani nechces vidiet(viem o com pisem, som vo svojich 17 chodil so zenou co mala 14rocnu dceru..:(( ). isto si myslis ze kazdy vas chce rozdelit, ublizit, znicit vase stastie.. ale ty co ta maju radi ti chcu len dobre a tento vztah isto nie je ok!!! ja som uz trochu starsi, riednu mi vlasy,.. no som si len tak z haluze nabalil 16ku co robi modeling a to den po tom skoncila predch. vztah s dakym sopliakom.., aj to casto lutujem,bola este panna,.. viem ze to isto nikedy skonci.. starsi muzi uz uplne vedia ako na take mlade, aspon ja. on ma proste len rad "mlade mäsko", sorry dievca, ale je to tak, aj ked sa ti zda ze ta nenormalne miluje.. bohuzial zivot je riadna svina. okrem toho o tvojom vztahu by mali vediet vasi, aj ked chapem ze povedat im to je to posledne po com tuzis(ja som to tiez nedokazal a ani nechcel povedat svojim), hm, aspon sa poucis na vlastnych chybach.

brunuska

nehnevajte sa ale vy dvaja tu fakt riesite kraviny- na lasku sa neda pozerat racionalne-nie vsetky veci je mozne zit racionalne. laska je laska.

ivusa

slusny_muz :)) skus na tom ockovi na verande s reumou najst nejaku pozitivnu stranku, ktoru u mladeho otecka nenájdeme...
a aky vekovy rozdiel je podla teba este prijatelny?? hmm..

slusny_muz

No ono je to krasne ze sa milujete, ale je tam az prilis velky vekovy rozdiel. Casom sa to urcite odzrkadli. A eset jedna dolezita poznamka. Isto budes chciet mat aj deti...ak ked tvoje deti budu mat 10 rokov, otecko bude sedet na verande a sedet v kresle s reumou. Deti potrebuju mat otca pri sebe, s kotrymi s nimi aj zasportuje, zjde na turu, vylety.....treba sa pozerat na to aj tymto pohladom...

ivusa

Poznám taký vzťah, kde ona má už po 50-ke, on je o dvadsať rokov starší, na prvý pohľad by ma ani nenapadlo, že je medzi nimi taký vekový rozdiel, sú ako každý iný manželský pár, bezrozdielu. Takže v tomto prípade nie sú na mieste slová o opotrebovanom starom deduškovi.. Majú vyrovnaný harmonický vzťah a dokonca aj spoločné deti, ktoré sú už dospelé. Toto bol len príklad..

samota

áno mate pravdu,vek nieje všetko hlavne nech si tý dvaja rozumejú,všetko zapadne tam kde má a je fuk aké je to staré či použité,až do chvíle keď ružové okuliare zletia z nosa ,vtedy láska pretrvá ak bola správna a má dobré základy, len jednu vec si uvedom ak ty budeš mať 40 on bude mať 60 až vtedy uvidíš aké to je, keď aj vtedy budete šťastný bolo to správne ak nie nestálo to zato, ty si ešte aj v tom veku niekoho nájdeš ale on už asi nie, tak si rozmysli či je to to pravé ružové ťo hľadáš, ak áno držím vam palce:))