vzťah so starším mužom

Príspevok v téme: vzťah so starším mužom
ptacatko

Prosím Vás pomôžte mi. Mám vzťah o 24 rokov starším mužom a ja mám 17. Milujeme sa velmi, len chcem poznať váš pohľad na to. Som zo všetkého vyhúkaná, pretože nič takéto som ešte k nikomu necítila. A toto nie je môj prvý vzťah. Vždy ma priťahovali starší muži...som s ním strašne šťastná a chcem spraviť aj jeho šťastným. Veľmi ho milujem. Ja vo veku nevidím prekážku, veď koľko ľudí na zemi majú takýto vekový rozdiel a sú spolu šťastný, len ma trápia rodičia. Jasné, že o tom nevedia, len sa bojím toho keď to zistia. Zbili by, max. vyhodili z domu ale tým asi nič nevyriešia. Čo vy na to?

brunusa

mam 26 ale zivot ma naucil a rozhodne sa so mnou nemaznal-mozno posobim ako zena ktora nic neriesi- ano je to tak- lebo keby som mala vsetko riesit tak tu uz davno nie som.nika111 tak to vies aj zo mna obcas cosi mudre vylezie :-)vazne nerieste vek,postavenie, prachy...problemy boli su aj budu- ale malo ludi je takych co stretne v zivote naozajstnu lasku-tu svoju druhu polovicku ktora presne zapadne a staneme sa plnohodnotnou bytostou.len toto je v zivote dolezite.zelam vam to vsetkym- nezufajte - pride ked to sama uzna za vhodne.

terence

dlho vam to asi nevydrzi, ale kym je to fajn, tak si uzivajte.
vek je dolezity, ci chces alebo nechces, ovplyvnuje to aky je clovek.

misiacik

uzivajte si kazdu chvilu pritomnosti a nemyslite na buducnost, pretoze ta sa moze zvrtnut v jedinej sekunde. aj ked to mozno nieje lahke, ale dolezita pritomnost.pa

fff

ptacatko:
ja mam podobnu situaciu, len som chlap.Mne je 23 a ona ma 41,uz sme spolu vyse 7mesiacov a strasne sa milujeme,rozumieme si a vsetko klape jak hodinky.Akurat rozdiel je v tom ,ze ja s nou buducnost planovat nemozem ,lebo ona ma muza a dceru.Aj ked mi povedala, ze ked ju budem milovat za 2roky tak ...ale ,ze si je skoro iste ,ze vychladnem a najdem si seberovnu.Kazdopadne plati: na veku nezalezi.Jediny problem vidim v tom ,ze je rozdiel ci je zena starsia alebo chlap.Pretoze tebe ked bude 40 jemu 64,ty budes zrela zena a on ta len tazko sexualne uspokoji.Mne ked bude 40 jej 57 tak to sa da...takze to je jedine v com vidim malilinky problem.Ale zas za 20rokov budu urcite dobre pilulky na to aby chlap sukal aj v 60ke jak zajicek :) Kazdopadne veta na zaver: uzivaj si zivota :)

misiacik

brunusa, to bolo velmi pekne a tieto slova povzbudia urcite kazdeho. ja som tiez s tych ludi co si nedaju povedat a spravim si po svojom, a aj ked je to chyba viem ze je moja. nic vo svojom zivote nelutujem, lebo by som sa nemala s coho poucit dalej. niektory ludia ma vedia dosat na kolena a je mi to velmi luto, ale treba vediet odpustit a pozriet sa pravde do oci.tie slova co si napisala si budem este dlho pametat.kazdy ma v zivote nejaku krizu a potrebuje okolo seba ludi, ktory ich povzbudia a povedia ze vsetko bude vporiadku.vtedy to je naozaj dobre

nika111

brunusa-klobuk dole.Napisala si presne vystihujuco,nikdy pred tym som sa nad zivotom takto nezamyslala.Vdaka tebe som teraz vela veci pochopila a netykaju sa tejto temy.kolko mas rokov?

brunusa

presne tak misiacik-mas spravne nazory-ale to kazdy koho zivot poriadne prefackal. kazdy sa naucime na vlastnych chybach-moze nam hovorit kto chce co chce- kym sa sami poriadne nepopalime- nepochopime.
vies misiacik je jeden zivotny zakon- musis spoznat vela zlych ludi ktory ti ublizia aby si si vedela vazit tych dobrych ked raz pridu.musis zazit vela sklamani aby si si vedela vazit lasku ked raz pride.musia ti mnohi ublizit aby si prestala ublizovat ty inym. musis zazit vela zla aby si pochopila ze za zlo sa musis vzdy odvdacit este vacsim dobrom. musia ta este mnohi skopat na same dno aby si pochopila ze sa im mas za to podakovat a zdvihnut sa sama a ist dalej....

misiacik

tak to suhlasim. a ten muz ziadny charakter nemal. nehadzem vsetko nanho. je to aj moja hlupost ale poucila som sa a teraz viem ze ma niekto na sladke recicky nedostane. kazdy sa musi poucit na vlastnych chybach....

misiacik

Ahojte vsetci, ja som tiez mala vztah s muzom o 15 rokov starsím. len ma vyuzil a potom opustil.s odstupom casu uz mam nato iny pohlad a nespravila by som este raz taku chybu.ale ked ste spolu stastny, tak si to uzivajte. vela stastia, aj ked to budete mat este tazke.