vzťah so starším mužom

Príspevok v téme: vzťah so starším mužom
ptacatko

Prosím Vás pomôžte mi. Mám vzťah o 24 rokov starším mužom a ja mám 17. Milujeme sa velmi, len chcem poznať váš pohľad na to. Som zo všetkého vyhúkaná, pretože nič takéto som ešte k nikomu necítila. A toto nie je môj prvý vzťah. Vždy ma priťahovali starší muži...som s ním strašne šťastná a chcem spraviť aj jeho šťastným. Veľmi ho milujem. Ja vo veku nevidím prekážku, veď koľko ľudí na zemi majú takýto vekový rozdiel a sú spolu šťastný, len ma trápia rodičia. Jasné, že o tom nevedia, len sa bojím toho keď to zistia. Zbili by, max. vyhodili z domu ale tým asi nič nevyriešia. Čo vy na to?

1iva

Ahoj, aj ja som mala pred dvoma rokmi vztah s muzom, ktory bol strasi o 13 rokov a bolo to celkom fajn. Moja mamina to zobrala celkom v pohode, rozumeli si, takze tam nebol problem. Len ludia okolo nas to nejak nevedeli prijat a jeho kamarati mu tak zavideli, ze nakoniec to dopadlo tak ako to dopadlo. Nic nelutujem, velmi som ho lubila a vela som sa od neho naucila. Mala som pri nom pocit istoty a bezpecia, co dnes bohuzial neviem najst. Drzim ti palceky a uzivaj si to, kym je to krasne. Pa pa

marCOS

je to zatial moj najdlksi vztah uz sme spolu skoro 6 mesiacov,,a oproti predoslim vztahom je to pre mna fakt dost dlho

marCOS

ale ja si myslim ze je to fajn,,,ja mam 17 a moja priatelka 21 a je to fakt uzasne,,,a dosial som nemal taky uzasny vztah a to som uz mal viac ako 10 priateliek

joey

Najprv sa prsvdci, ci ta lubi aj on, ale ci to je naozaj ten cisty cit, ktory citis aj ty k nemu. Lebo nie vzdy ked to muz hovori, je to pravda. A ak si o to uplne presvedcena, nechaj tomu volny priebeh, casom to dospeje do nejakeho zaveru, podstatne je, ze ak si s nim stastna a on s tebou, tazko hladat v takomto stave nejake "rozumne" riesenia...vsetko prinesie cas, zvaz si aky je, ci je mily, nezny, atraktivny, pozorny, milujuci a na druhu stranu pomyslenych vah daj vekovy rozdiel. A riad sa podla toho, co prevazi....Laska kvitne v kazdom veku, ale je to na vas oboch.

misiacik

Ivusa, s nim som bola priblizne 3 mesiace. ja som bola ta hlupa, ktora ho mala rada, a on ma vyuzival.Je tazke odputat sa od cloveka ktory vie ako na mlade dievcata, ale da sa to.

giv

bruni, ignoruj, inak to niekoho začne baviť a znovu príde niekto-ptacatko- o tému. Tí, ktorí ťa poznajú, ťa majú radi práve preto,aká si a zároveň aká nie si!

brunusa

rene5-koli takym ako ty sa ja rozculovat nebudem-vobec ma nepoznas-tak ako mozes o mne povedat ze som k...??? inak pre tvoju informaciu-mam toho v hlave viac nez sa zda-a na vsetko som si zarobila sama-vo vsetkej slusnosti- nepotrebujem prachatych chlapov-dokazem si zaobstarat vsetko co potrebujem a chcem sama- co sa o tebe asi povedat neda- laskavo ma nesud ked ma nepoznas- ok? mozme podebatovat o tom co si dosiahla ty a co ja- sama- a potom sa mozme porovnavat ak sa to vobec da.

giv

ejha,bruni,mas pravdu...sme sami...my,co tak daaaleko dopredu uvazujeme :((
co uz s tym? niekto mozno uvazuje podobne a najdeme sa.
:)))))))