Žalúdočné problémy-Helicobakter pilori

jaja_jaja

Čo spôsobuje Helicobacter pylori
Helicobacter pylori vyvoláva veľmi nepríjemné problémy zažívacieho traktu - pocit ťažkého žalúdka, pálenie záhy, nafukovanie, zápchu, nepravidelné vyprázdňovanie. Okrem tráviacich problémov vyvoláva Helicobacter aj kožné problémy rôzneho druhu (aknózny výsev, svrbenie, začervenanie kože, ekzematoidné výsevy a pod.) Pocit vyčerpanosti, zvýšenej únavy je tiež sprievodným javom ochorenia zapríčineného Helicobakterom pylori.
Ako si môžeme pomôcť
Veľmi dobré účinky na, v dnešnej dobe veľmi rozšírené ochorenie, infekciu Helicobacter pylori má šťava z Aloe vera. Jej pravidelné vnútorné používanie má pozitívne účinky na vyššie uvedené ťažkosti. Už po skonzumovaní prvej dávky (jeden liter šťavy) sa pozoruje výrazné zlepšenie zdravotného stavu. Odporúčaná dávka u dospelých sú 2 - 3 litre. Pitie Aloe vera šťavy nie je časovo obmedzené a ani po vypití vyšších dávok nemá žiadne negatívne účinky.

janka24

A kto by tu napísal, že zase to aloe, tak je to zase, lebo to pomáha. Tiež som tu chcela napísat aloe, lebo to sestre pomohlo na žaludok a vzala si iba tri flaše a už rok sa nestažuje odkedy to dobrala. Ale jajka ma predbehla. ak sa chcete dat do poriadku je to podla mna správna volba. Moja sestra už bola zufala.

jaja_jaja

Zdravé trávenie
Zdravý tráviaci trakt zabezpečuje
absorpciu výživných látok
z konzumovanej potravy do krvného
obehu. Aloe vera má prirodzené
detoxikačné schopnosti. Pravidelné
pitie Aloe Vera Gelu môže zlepšiť
funkciu čriev, zvýšiť absorpciu
proteínov a súčasne znížiť výskyt
nepriateľských baktérií – to všetko
prirodzenou cestou! Aloe vera
má rovnako priaznivé účinky pri
pálení záhy a ostatných zažívacích
problémoch.
Posilnenie imunitného systému.

inazlina

ahoj ethel,

už 2 mesiace mám vážne problémy s trávením...prá rokov dozadu som mala prekyslený žalúdok a reflux - to mi poliečili - teraz po stresoch som mala a mám doteraz obrovské problémy s trávením (suchý rožok - 5 hodínat´d), zápach z úst, bolesti v pravom bolku - pri hlade pichľavé, po najedení tupé.dobre som zo stravy znášala strúhanú mrkvu a ryžové pufované chlebíky a bylinkové čaje. zelenina a ovocie,ako kedy , sledké, káva alkohol, korenené - ani pozrieť. sondou bolo zistené, že mám zápal sliznice žalúdka - chronický stredného stupňa a helicobacter. dostala som na to 3boj - fromolid, helcid, entizol - je mi z toho všetkého na grc - doslova- dnes v noci som nevedela, či nepôjdem vracať. preto som s tým chemickým svinstvom skončila. zajtra kupujem citridal a ´koloidné striebro, enzymy a betain HCL. máš ešte niečo iné zaujímavé, čo by si odporučila? je hrozné žiť s jedlom ako kamenom v žalúdku.

ipinka

ahojte aj ja mama zaludocne problemy a neviem sa ich zbavit,mama zaludocnu nervozitu neovladatelnu,sono ukazalo piesok v oblicke a zlcniku,gastroentrolog robil odbery a som na hranici celiakie,uzivam lexaurin tabletky je mi dobre ale len par dni a znova to zacne ta zaludocna nervozita sa neda ovladat prosim o radu

Monika1113

Ahoj.
Chcem sa spýať...
Vždy po jedle mám bolesti brucha(absolutne netuším kde ma to presne bolí niekedy je to žalúdok inokedy črevá a tak)niekedy mám aj silnejšie kŕče-tie vačšinou večer..brucho ma bolí už asi 5-6 dní..\"Papám\" kvapky-Hylak..asi kúsok pomáhajú....tá bolesť už nieje taká silná ako bola...ale ešte stále ju po jedle cítim..Zatial jem len detskú výživu a piškóty,tyčinky,polievky...(Mám 16)vie mi niekto rýchlo poradit ? Mail prosím.
Ďakujem.

111stana555

ahojte, chcem sa opýtať či niekto nevie lepšie specifikovať túto diagnózu. Lekár mi povedal, že je to minimálný zápal.
"mierna chron. minimálne aktívna antrálna gastricída, kolonizácia HP minimálneho stupňa, v rozsahu 30% v jednej vzorke inkompletná intestinálna metaplazia, bez dysplatických zmien.Ďakujem
PS: uživam dvoje antibiotiká:megamox a klaritromycin /zle z ních spím/ a pred jedlom lanzul.

[zruseny12]

MISKA,ak si brala antibiotika,tie ti urcite znicili cerevnu flor.kup si PROBIO FIX /v lekarni na obnovenie tej crev.fl./
BANANY su velmi dobre na vyrovnanie kyslosti v zaludku,je dobre pit aj caj HARMANCEKOVI,jest hrianky,zemiaky,
nejec mastne,sladke pozri si temi...
gastritida,tam sa pisalo co sa ma jest.../je tu dost tem o takychto traviacich probl./